Skocz do zawartości
fragmaster

Alternator stanął

Rekomendowane odpowiedzi

oprocz tych marek co podal kolega polecam rowniez lozyska fimy fag - w miare dobre, niemieckie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh szkoda, że tak późno odpowiedź bo wcześniej już zamówiłem nowy alternator Boscha za 399zł Także będzie spokój, ale dzięki wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak w temacie. W swoim B5 FL 2001 mam założony starszy model alternatora, pewnie od B5 przed liftingiem (z prostokątną wtyczką alternatora). Skutkiem tego jest późno wzbudzający się alternator:( tanio kupiłem alt. i chce go dzisiaj założyć tylko, że nie mam wtyczki do niego (owalna). Który przewód do pinu 1 a który do 2?? Nic się nie stanie jak pomylę zaciski?? Mam nadzieje, że tylko zaświeci się kontrolka alternatora a po właściwym podłączeniu zgaśnie i wszystko będzie ok:) ale wole sie upewnic na forum. Pzdr...

attachment.php?attachmentid=32976&stc=1&d=1278426507

DSC01164.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jak w temacie. W swoim B5 FL 2001 mam założony starszy model alternatora, pewnie od B5 przed liftingiem (z prostokątną wtyczką alternatora). Skutkiem tego jest późno wzbudzający się alternator tanio kupiłem alt. i chce go dzisiaj założyć tylko, że nie mam wtyczki do niego (owalna). Który przewód do pinu 1 a który do 2?? Nic się nie stanie jak pomylę zaciski?? Mam nadzieje, że tylko zaświeci się kontrolka alternatora a po właściwym podłączeniu zgaśnie i wszystko będzie ok ale wole sie upewnic na forum. Pzdr...

 

 

powtarzam pytanie...jak podłączyć te dwa piny?? Dostałem wtyczke na szrocie wychodzą z niego dwa kable niebieski i brązowy a z samochodu niebieski gruby i niebieski chudy z paskiem. Nic się nie stanie jak będę podłaczał "na pałę" ??

alternator założony czekam tylko na jakąś odp. podłączam kostkę i robimy próbę nowego altka...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jeden pin jest grubszy to podłącz doń grubszy kabel i drugi do drugiego i powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piny niestety są takiej samej wielkości...ale udało mi się połączyć to popranie i wszystko działa teraz jak należy.:) dzięki!!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja troche z innej beczki ale nie wiem gdzie mam sie wepchac z tym pytaniem. Jakie sa potrzebne lozyska do alternatora VALEO 120 A?

Znalazlem takie numery 6303 - 6203 klasa C3 ale nie wiem na 100% czy to te. Dziekuje za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności