Skocz do zawartości
arkady1321

głośniki czy subwoofer pod siedzenie??

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam dylemat:)

dać płaski subwoofer pod siedzenie,czy wymienić głośniki/ tylne drzwi /

mam tam jekieś kenwood,ale nie daja rady grając z przodem / tam mam oryginał / które grają dużo lepiej.....

które polecacie, hertz dls rainbow jbl infinity ......

tak do 300-400zł

pozdr

może ktosik ma i odradza!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

infinity model kappa bodajże pięknie grają

aco do subwoofer to się zastanów czy masz mieć subwoofer

czy ten subwoofer ma ładnie reprodukować bass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pięknie żeby grało.....miekko i przyjemnie,,,,,dla mnie

a nie dla reszty ludzi na chodniku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ty masz sedana

aczkolwiek z tego subwoofera pod fotelem bym spasował

może jakaś skrzynka w bagażniku:638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecałbym Ci rainbowy, albo glośniczki infinity reference 6520 CS, kolega ma takie zamontowane w astrze i grają rewelacyjnie jeśli chodzi o całe pasmo, tweeterki nie gryzą po uszach bas czysty, średni delikatny nie wynaturzony. cena 300-400zł więc mieści się w przedziale. tyle że maja 90W rmsu :P

Edytowane przez szotek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te płaskie popiardułki to syf, nie zawracaj sobie tym wogole głowy, to nie jest sub tylko wyrob subopodobny - grający ciut nizej niz głosniki w drzwiach ;) lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te płaskie popiardułki to syf, nie zawracaj sobie tym wogole głowy, to nie jest sub tylko wyrob subopodobny - grający ciut nizej niz głosniki w drzwiach ;) lipa.

:D no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ja ci polecam GROUND ZERO GZTC16 MK2 TITANIUM 150W mam 2zestawy w aucie podłączone pod wzmacniacz GROUND ZERO GZTA 4000TX TITANIUM i gra to fajnie. Jesli pod samo radyjko to ja bym wrzucił hertzy DSK 165

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę zrobić coś z głośnikami bo słabo grają. Radio mam Alpine CDE-103BT i planuje dołożyc głośniki przód, tył i wzmaka który będzie je napędzał. Mam sedana i skrzynia nie wchodzi w grę bo bagażnik często wykorzystuje. Myślałem nad głośnikami DLS C6A co nich myślicie. Jaki dać do nich wzmacniacz ?? Proszę was o rady czy dobre głośniki wybrałem czy może w tym przedziale cenowym kupię coś lepszego no i oczywiście proszę o pomoc w wyborze wzmaka. Fundusze przeznaczone na głośniki przód i tył oraz wzmaka około 2tyś. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DLS C6A

uważam że dobry wybór. pomyśl jeszcze nad jakimś wzmacniaczem, może taki jak mam w opisie ? :) w sumie muszę go sprzedać bo już jedzie do mnie JL, ten wzmacniaczyk kosztuje nowy 1600zł ja chcę tylko 570 dla forumowiczów ;) mocowo i jakościowo napewno będzie pasował :) u mnie napędzał Infinity kappa perfect i swietnie sobie radził, tu masz do tematu link :)http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=70596

pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za szybką odpowiedź :) . A co myślisz o tym zestawie RAINBOW SLX 265 który będzie lepszy dls czy rainbow ?? I jeszcze jedno pytanie czy moje radyjko ma wyjście pod wzmacniacz na przednie + tylne głośniki czy na przednie + tuba ?? A twoim wzmacniaczem jeśli by był dobry do któregoś z tych zestawów to był bym zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma wyjście pod wzmacniacz na przednie + tylne głośniki czy na przednie + tuba ??

http://allegro.pl/item882069081_alpine_cde_103bt_usb_bluetooth_wysylka_gratis.html link do aukcji gdzie w tresci pisze, 1 para na przód, druga para na tył/SW czyli do wyboru, więc ma na 2 pary głośników do środka bądź jeden do środka i sub. co do zestawów to osobiście bym wziął rainbow'a i zarówno pod jeden jak i pod drugi zestaw wzmacniaczyk spisze się rewelacyjnie :) najlepiej odezwij sie do mnie na PW albo na GG 3018160

pozdraVWiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie będzie przeszkadzało że ma 100 watt rms ?? Uciągnie je ten wzmacniacz. Ja jestem zielony w tych sprawach więc się pytam nie bierz nic do siebie :P ... A może jeszcze jakieś inne głośniki polecasz ?? Acha i prosiłbym o uwzględnieniu że nie będzie tuby, więc basik by się przydał.

 

P.S. Wzmacniacz uciągnie dwa komplety takich głośników ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odezwij sie na gg nie bedziemy postów nadaremno bić ;) spokojnie uciągnie, wzmacniacz ma 4 kanały, ja miałem pod niego podpięte infinity kappa perfect 6.1 tez mialy 100W rmsu i wzmacniacz nawet nie byl wielce kręcony a grało rewelacyjnie ja mam drugie dwa kanaly pod suba ale nawet lepiej jak bedzie pod zestaw bo sub "żre" dużo więcej mocy z niego niż zestawik ;) suba mam 300W JL 12W3v3 i spokojnie nim rządzi ;) co do basu to i jedne i drugie grają dobrze na niskich czest. rainbowy maja nizsze ciecie na tweeterkach bedzie lepiej brzmialo. odezwij sie na gg to pogadamy dokladniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci polecil skrzynke do bagażnika.raczej nic lepiej od tego nie zagra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skrzynke do bagażnika

tak jeśli chcesz mieć naprawdę dużo mocnego basu to tylko skrzynka Ci go da :) ale jeśli komuś zależy na miejscu, albo ma konkretną rodzinę to nie będzie myśleć o klockach w bagażniku :P pozatym z samych "drzwiczek" też można uzyskać dużo wystarczającego basiku jeśli się do tego konkretnie podejdzie(wygłuszenie, dobre głośniki i konkretny wzmaczniacz) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najintensywniejszy bas będzie tylko ze skrzynki, natomiast jeśli z jakichś względów nie możesz sobie na taką pozwolić to tak jak napisał poprzednik, dobre głośniki przednie i wygłuszenie drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności