Skocz do zawartości
czarnuch

Alpine cde-111r, cde101r czy inne ??

Rekomendowane odpowiedzi

jak tylko zamontuje to pochwalę się odczuciami...

czekamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mogę pochwalić się pierwszymi odczuciami...

 

Radyjko zakupiłem jakieś 2 -3 tygodnie temu i dopiero wczoraj montowałem(chcialem zamontowac), bo wcześniej nie było czasu a to u mechanika auto było.

 

Wczoraj podjechałem do kolegi i tak coś nas podkusiło żeby nie montować od razu tylko podłączyć najpierw kostki i sprawdzić, po wpięciu ładnie się włączyło, chciałem włożyć płytę a tam terkotanie i nie chce płyty wziąć dodatkowo jak sie przechyla radio to tak jakaś śrubka lub element latał w środku.

 

W związku z tym jadę dzisiaj oddać radio do euro i jak trafię na kogoś sensownego to może dostane drugie a jak nie to pewnie serwis, chociaż sądzę że powinni wymienić bo to była wada w momencie zakupu...

 

Reasumując to pierwsze podejście do du...y.

 

 

Tak jeszcze mam pytanko techniczne, bo to radyjko co zakupiłem ma wprawdzie sterowanie subem ale tylko 1 wyjście na chinch a we wzmacniaczu który chcę kupić są dwa wyjścia i nie wiem jak to rozwiązać??

 

Link do wzmacniacza jaki chce kupić: http://allegro.pl/item904589197_blaupunkt_gta_475_4_kanaly_uzywany_gwarancja.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze mam pytanko techniczne, bo to radyjko co zakupiłem ma wprawdzie sterowanie subem ale tylko 1 wyjście na chinch a we wzmacniaczu który chcę kupić są dwa wyjścia i nie wiem jak to rozwiązać??

 

Link do wzmacniacza jaki chce kupić: http://allegro.pl/item904589197_blau...gwarancja.html

Wzmacniacz o którym piszesz jest 4 kanałowy, a z radyjka masz wyście 2 kanałów. Wykorzystujesz więc we wzmacniaczu tylko dwa kanały (CH1 i CH2) i mostkujesz na wyjściu na głośniki, jeżeli ma to napędzać suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wzmacniacz o którym piszesz jest 4 kanałowy, a z radyjka masz wyście 2 kanałów. Wykorzystujesz więc we wzmacniaczu tylko dwa kanały (CH1 i CH2) i mostkujesz na wyjściu na głośniki, jeżeli ma to napędzać suba.

 

generalnie chcę żeby było tak: 1 kanał na przednie głośniki, 1 kanał na tylne i 2 kanały zmostkowane na skrzynię basowa - ma to rację bytu??

 

Kolega powiedział mi że bedzie problem ze sterowaniem subwoofera bo jest tylko 1 wyjscie na 2 czincze w radiu i po prostu tak się nie da podłączyć tylko zeby działało i trzeba będzie dać jakieś rozdzielacze przy podłączeniu do radia i założyć jakiś separator??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma to rację bytu??

Nie ma. Mozesz podlaczyc przod+sub, albo przod+tyl, bo chyba tyl+sub nie warty uwagi ;).

 

Kolega powiedział mi że bedzie problem ze sterowaniem subwoofera bo jest tylko 1 wyjscie na 2 czincze w radiu i po prostu tak się nie da podłączyć tylko zeby działało i trzeba będzie dać jakieś rozdzielacze przy podłączeniu do radia i założyć jakiś separator??

 

Zapewne masz jakies podbicie basu we wzmacniaczu 1 potencjometr na 2 kanaly. Wiec wg mnie nie bedzie problemu wystroisz tak jak sie potrzeba i zostawisz.

 

Uzyjesz rodzielacza typu 'Y' czinczow i bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem na razie taki sprzęcik: http://www.allegro.pl/item921582864_magnat_black_core_two_600_watt_nowosc_2009.html

 

 

będę mostkował 2 kanały pod skrzynię, która jeszcze na mnie chwilkę poczeka bo będę zbierał fundusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chwilke posłuchałem radyjka...

 

Wizualnie super pasuje - akurat ja mam zielone podświetlenie.

 

Gra bardzo fajnie i na tylko fabrycznych głośnikach naprawdę bardzo dobrze, nie sadziłem że fabryczne głośniki mogą tak grać...

We wcześniejszym pionierku nie było żle ale do tego brzmienia to mu brakuje...

Co do poruszania się po funkcjach to naprawde przyzwoicie i bardzo syzbko można opanować podstawowe funkcje.

Płyty, usb i radyjko chodzi tak jak powinno - nie wiem jaka jest górna granica ale 8gb pendrive czyta bez problemu...

 

W miarę postępu mojego zaawansowania z radyjkiem postaram się opisywać co następuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, też chciałbym zamontować radio do mojego paska, lecz mam problem. W moim Passacie nie ma oryginalnych kostek i w dodatku kable były przedłużane za pomocą kostki. Potrzebuje schematu. Proszę o pomoc(Passat B5 98 90km TDI AHU).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem jednak Alpinkę CDA9886 gra super tylko głośniki nie wyrabiają się hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kupiłem jednak Alpinkę CDA9886 gra super tylko głośniki nie wyrabiają się hihihi
CDA9886

 

To kupę kasiory dałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale za granie się płaci chciałem mieć coś konkretnego i kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam teraz zbieram na h 16 tki (Signat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że dyskotekę będziesz robił...

 

A tak przy okazji koledzy to co sądzicie o włożeniu w przednie drzwi zamiast oryginalnych głośników głośników HERTZ ESK 165 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności