Skocz do zawartości
Jerzy14

jaki vag czyszczenie

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku - tyle strona oficjalna

Z racji pobytu w USA niestety mam trochę ograniczen więc proszę o pomoc

passat 19999 1.8t oraz A6 2000 2.8

 

dwa przewody do wyboru

http://www.ebay.com/itm/221341550466?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

http://www.ebay.com/itm/321168843386?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

który z nich ?

 

VAG-COM 311 czy 409 do tych przewodów i samochodów - prosta diagnostyka może jakieś kasowanie błędów ale jeszcze nie wiem co pokaże VAG

 

jaki win do tych programów i przewodów win7 (teraz jest na lapciu) czy też XP (nie ma problemu z zamianą bo lap tylko do diagnostyki)

 

pozdrawiam i z góry dzięki za pokierowanie mojej zbłąkanej passatowej duszy

Edytowane przez chmiel62

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku - tyle strona oficjalna

Z racji pobytu w USA niestety mam trochę ograniczen więc proszę o pomoc

passat 19999 1.8t oraz A6 2000 2.8

 

dwa przewody do wyboru

http://www.ebay.com/itm/221341550466?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

http://www.ebay.com/itm/321168843386?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

który z nich ?

 

VAG-COM 311 czy 409 do tych przewodów i samochodów - prosta diagnostyka może jakieś kasowanie błędów ale jeszcze nie wiem co pokaże VAG

 

jaki win do tych programów i przewodów win7 (teraz jest na lapciu) czy też XP (nie ma problemu z zamianą bo lap tylko do diagnostyki)

 

pozdrawiam i z góry dzięki za pokierowanie mojej zbłąkanej passatowej duszy

 

Bierz ten drugi,jak masz Win7,to program VCDS lite 1.2 i będzie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:jasne tu mnie zaskoczyło i zmyliło na tej licytacji

" Not Compatible: Passat MK5 (B6) / Passat MK6 (B6)

co to jest passat mk5 ?

 

ale dzięki za szybką odpowiedź

Edytowane przez chmiel62

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje calego zestawu do diagnostyki samochodu a najbardziej zalezy mi na wykrywaniu i kasowaniu błedow.

Jaki kabel czy kable potrzebuje i jaki program (najlepiej tylko pl) do mojego passata?

Passat b6 rocznik 2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A ja poprosilbym o porade. Jaki program (ja slyszalem tylko o vag, vas i vcds) i w jakiej wersji potrzebny jest, zeby aktywowac kamere cofania nie oryginalna, lampki pod stopami z przodu i z tylu oraz w drzwiach na dole. W instrukcji adaptera do RNS 510 mam napisane, ze trzeba zmienic czy wpisac bity - jezeli chodzi o kamere (nie znam sie, ale mysle ze jak to robia inni to jakas podpowiedz przydalaby sie - jak zmienic lub wpisac te bity). I jeszcze kwestia kabelka widzialem taki za okolo 30 zl, obsluguje VW do 2007 roku i napisane jest jeszcze OBDII. Czy interfejs w B6 2006r. to OBDII? Pozyczylem od kolegi ELM 327 bodajze - da rade z tym cos pokombinowac?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nizio23

atp2000

 

Małe info na pw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nizio23

atp2000

 

Małe info na pw...

 

Dzieki, ale dosyc duzy koszt jak dla mnie prawie wcale niekorzystajacego. Jednak rozeznalem sie w temacie i ELM 327 to niestety ograniczona "kostka". A jezeli chodzi o program to potrzebuje vcds'a nastepce vag-com. Instrukcje do vcds'a sciagnalem i bede probowal. Kabel kupie taki jak pisalem i najwyzej zwroce. To dla innych jak ktos szukalby podobnego watku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, ale dosyc duzy koszt jak dla mnie prawie wcale niekorzystajacego. Jednak rozeznalem sie w temacie i ELM 327 to niestety ograniczona "kostka". A jezeli chodzi o program to potrzebuje vcds'a nastepce vag-com. Instrukcje do vcds'a sciagnalem i bede probowal. Kabel kupie taki jak pisalem i najwyzej zwroce. To dla innych jak ktos szukalby podobnego watku.

Poczytaj w tym dziale http://forum.vw-passat.pl/threads/3825-Interfejs-OBDII-jaki-wybrac?highlight=interfejs+obd ,bo na pewno będziesz zwracał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy i jeszcze nie ogarnięty

Użyłem szukaj i tyle się naczytalem że mniej wiem niż wcześniej haha

A tak poważnie to mam pytanie o VAG chciałbym kupić kabel i program żeby obsłużyl mi mojego Passata B5 (przed LF) 99r. 1.9TDI 115KM

Ale też mi zależy żeby sprawdzać itp. Inne Auta typu jakąś Audi jakiś galaxy itp.

I żeby miał możliwość np. Połączyć się modułem komfortu i wprowadzic ustawienia domykania szyb z pilota i innych takich rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki kabel kupić do diagnostyki? - passat b7

Z góry dziękuje za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vcds.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia jaki model kabla i za jaką cenę?

oprogramowanie jakie polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności