Skocz do zawartości
MlodyS53

Wyposażenie dodatkowe - Passat B3/B4

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Made in France to pewnie wychodziły tylko takie lampy na rynek francuski tak jak żółte halogeny.

nie koniecznie ja miałem oryginalne tylne lampy z "made in france" auto wyprodukowane w Brukseli na rynek niemiecki, pod-firmy robią przecież części dla vw to że nowe mechanizmy różnicowe są robione przez firmę amerykańską w Polsce nie oznacza że są to części nie oryginalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,jestem nowy.

Mam od 2 dni Passata B4 ADZ.Pod poduchą pasażera mam zaślepkę a z chęcią wpasował bym tam zamykany schowek.Są takie na allegro tylko nie wiem czy będzie pasował bo pod zaślepką u mnie jest nie niewiele miejsca.

Czy ktoś to przerabiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to kiedyś przerabiał. Musiałbyś wyciąć tył schowka, skrócić go i wkleić tył na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła myśl,spróbuje.Dzięki Sison.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie koledzy nie wiedziałem gdzie napisać bo nie jestem tutaj często i nie wiem gdzie co się tu jeszcze umieszcza nie wiecie może coś o jasnej skórze do b3??mam jasny środeczek w swojej ale chciałbym jasna skore albo może z jakiegoś innego auta by podeszło wpisuje w Google ale tak naprawdę jak się chce coś znaleźć to nigdy się nie znajdzie tego co się chce co innego zapytać ekspertów z góry dziękuję za odpowiedz:)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RafalP19
warto zajrzeć do działu sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dark24 kurde ale mnie teraz pocieszyłeś właśnie tylko na takie poluje a nigdzie nie moglem takich znaleźć ale widzę ze trzeba będzie szukać bardziej w wersjach USA a tu cena była ok jeszcze z boczkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RafalP19

idziesz na łatwiznę na forum trzeba pogrzebać i samemu szukać po inych forach, allegro, szrotach informować znajomych o zamiarze kupna na pewno coś znajdziesz, ja tak znalazłem kilka poszukiwanych gratów w naprawdę korzystnych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dark24 kurde ale mnie teraz pocieszyłeś właśnie tylko na takie poluje a nigdzie nie moglem takich znaleźć ale widzę ze trzeba będzie szukać bardziej w wersjach USA a tu cena była ok jeszcze z boczkami
jutro zadzwonię do kolesia,może jeszcze ma to go zapytam przy okazji,bo i tak mam do niego dzwonić,a cena była podobna,ale i stan chyba też taki sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dark24 ok bylbym wdzieczny i jak cos to sie bedziemy jutro jakos kontaktowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie słyszałem ze z b4 tez mogą podejść ale naprawdę szukałem po allegro i innych serwisach i nie moglem znaleźć takiej skóry jakby było w jakiejś przystępnej cenie to czemu nie ale myślę ze po malej konserwacji doszedł by do ładu z tą skóra co mi pokazywałeś

 

---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

 

No tam akurat była podana cena za skrzynie biegów jutro zadzwonię i się spytam ile chce za tą skórę bo stan jest śliczny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z B4 też powinna podejść :(

Jak szukasz to wiadomo wtedy nie ma,ja też teraz szukam tylko,że boczków ze skóry czarnej do B4 i też nie mogę znaleźć,a wcześniej jak nie trzeba było to widziałem,tak to jest :(

Dobra jak coś to jutro dam Ci znać czy ma jeszcze czy już nie,ale na PW bo tu zaraz opierdziel dostaniemy ;) bo też ją tylko widziałem na fotkach i może nawet lepiej wyglądała niż ta co Ci pierwszą pokazywałem.

 

---------- Post added at 21:26 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

 

no chyba raczej troszkę więcej niż za skrzynię,ale dzwoń i się pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki narazie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam powiem Ci ze patrzyłem na te boczki i same je dostać to będzie ciężka sprawa musisz czekać chyba na okazje a wracając do tej skóry to zastanawiam sie czy taka jasna jak jest na otomoto będzie mi pasować z deską rozdzielczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie słyszałem ze z b4 tez mogą podejść

 

B3/B4 pasują jak najbardziej, jedynie kanapa tylna a dokładniej oparcia u mnie przy wymianie różniły się mocowaniem. Musiałem przełożyć elementy mocowania ze starego oparcia do tego od B3. Odkręca się jednego małego imbusa więc robota na 1 minutę. Ale gdybym nie miał starego oparcia to bym się nieźle zdenerwował...

 

Stare fotele masz podgrzewane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie są podgrzewane a z tym oparciem to dzięki za informacje:)tylko nie wiem czy b4 miały regulowana tylną kanapę przód tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy b4 miały regulowana tylną kanapę przód tył

Sedany miały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam powiem Ci ze patrzyłem na te boczki i same je dostać to będzie ciężka sprawa musisz czekać chyba na okazje
mam już niby takie nagrane,ale koleś coś mota,raz mówi,że już ma później mówi,że będzie miał dzisiaj wieczorem i mam do niego dzwonić to się okaże co i jak :)

Do tego kolesia co miałem dzwonić,dzwoniłem ale nie odbiera,później jeszcze będę próbował,ale tak sobie przypominam,że on maił chyba też do B4,ale tego nie jestem pewien.

 

---------- Post added at 12:06 ---------- Previous post was at 12:05 ----------

 

a to ty masz sedana czy kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności