mos serwis Zgłoś #1 Napisano 9 Grudnia 2009 Witam koledzy mam pytanie odnośnie b5 silnik afn 110km otóż nie dawno miałem drgania i buczenie w środku na biegu jałowym w przedziale obrotów między 1600 a 2500 jakoś się stym uporałem wymieniłem miękie złącze , wieszaki ,ale mam pytanie czy w każdym tdi jest wyczuwalne przy wyższych obrotach na biegu jałowym bardzo delikatne mrowienie na fotelach,dźwigni zmiany biegów pytam dlatego bo wcześniej tego nie mogłem wyczuć z wyżej wymienionych kłopotów a nie wiem czy szukać dalej przyczyn czy dizle po prostu tak mają Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szynder Zgłoś #2 Napisano 9 Grudnia 2009 no nie wiem, ale u mnie takie drgania/mrowienia nie wystepuja... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mos serwis Zgłoś #3 Napisano 9 Grudnia 2009 dzięki za odpowiedz przyjdzie mi szukać dalej przyczyn Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krawcol82 Zgłoś #4 Napisano 9 Grudnia 2009 Sprawdź poduszki pod skrzynia biegów. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mos serwis Zgłoś #5 Napisano 9 Grudnia 2009 sprawdzałem na oko to nie są uszkodzone , nie stuka przy ruszaniu ani nie szarpie.Pytanie a silnik jest całkowicie odizolowany od przedziału pasażerskiego że tylko może być go słychać a nie przenosi żadnych mrowięń przy dużych obrotach bo brak mi pomysłów Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
hero1406 Zgłoś #6 Napisano 9 Grudnia 2009 Sprawdź poduszki. Poproś kogoś o pomoc. patrz na poduchę pod skrzynią . druga osoba przy zaciągniętym ręcznym niech próbuje ruszyć przód/tył. Cały silinik zacznie się podnosić i zobaczycz czy poduche masz zerwaną. nie powinna wychylać sie więcej niz 1,5-2cm Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zipek135 Zgłoś #7 Napisano 9 Grudnia 2009 koło dwumasowe ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mos serwis Zgłoś #8 Napisano 10 Grudnia 2009 Witam koledzy wrócę jeszcze do tematu wibracji mam pytanie czy ta poducha [guma] z przodu silnika pod chłodnicą ma być ustawiona tak żeby uchwyt silnika jej nie dotykał czy też ma silnik na niej opierać się u mnie jest tak że silnik stoi na niej a nie mogę jej tak podnieść żeby ta guma była nie zależna od uchwytu bo silnik na poduszkach schodzi niżej niż są otwory na uchwycie z góry dziękuje za rady pozdrawiam. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mielke Zgłoś #9 Napisano 10 Grudnia 2009 pduszka jest po to zeby silnik "lezał" na niej i zeby własnie drgania silnika likwidowała a u ciebie nie spełnia tej funkcji. Musisz poduszki polzowac i ustawic tak zeby opierał sie nanich i bedzie git Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mos serwis Zgłoś #10 Napisano 16 Grudnia 2009 witam wszystkich przez ostatnie parę dni wojowałem z wibracjami silnika w środku w moim tdiku i w końcu znalazłem przyczynę ów wibracji otóż miałem poluzowaną łape poduszki silnika z lewej strony przy podłużnicy ,a ja chciałem się zabierać za wymianę wszystkich poduszek bo brakowało mi już pomysłów ale ostatnie desperackie kroki poszukiwań przyniosły pozytywne rezultaty pozdrawiam. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jendker84 Zgłoś #11 Napisano 18 Grudnia 2009 witam ja bym tez stawiał na poduszki pod silnikiem i szkrzynia biegów. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krawcol82 Zgłoś #12 Napisano 18 Grudnia 2009 witam ja bym tez stawiał na poduszki pod silnikiem i szkrzynia biegów. Przeczytaj post nr 10 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach