Skocz do zawartości
blazejzet

jakie dystanse???

Rekomendowane odpowiedzi

3bg na gwincie chcę sporo posadzić go na glebie znów na wiosnę a nowe koło to 20" 8,5j et 45 (stary s line) a oponka to 225/30

jakie mogę dać max dystanse aby to ładnie posadzić a nie obcierało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym dal 10mm tyl i 5 mm przod i bedzie baja :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trochę słabe te dystanse.i śmiało można zglebić?nie będzie obcierać o nadkola?

Edytowane przez .::STRICKER::.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podepne się też pod temat Koła RH ZW1 17" opona 215/40 jaki dystans panowie do tego , żeby fajnie to wygladało tak wyglada bez dystansu 20101125028.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak bym chciał założyć felgi o wymiarach 16 cali na 7,5 et51 do B3 to jaki dystans dać żeby koła były równo z karoserią... ? sa teraz na allegro 4x30mm za 4 paczki i nie wiem czy sie zdecydować... zawsze później do tokarza już tutaj bym dał u siebie jak by coś nie pasowało.. chyba że za "wąski" by był to mułka :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ogarnia tego tematu w betrzy ? :( Fuck !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby fajnie to wygladało
to ja bym go posadzil z 5 centów i wyciągnął 1.5-2.00 centy ;)

wtedy będzie lala

 

to trochę słabe te dystanse
a czego ty oczekujesz od 20"? wogóle jak dla mnie i co po niektórych to 20" nadaje się tylko przy air; choć i tak jak na paska to za duże koło Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czego ty oczekujesz od 20"? wogóle jak dla mnie i co po niektórych to 20" nadaje się tylko przy air; choć i tak jak na paska to za duże koło
no w sumie na razie tylko leżą w garażu bo była ładna cena to przygarnąłem.ale w sumie nie ma co liczyć że za stare sline 20" dostał bym takie bentley'e jak twoje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest kwestją okazji - luke g60 łapie takie oferty na allegro że szok!!!

wystarczy szukać - ładne RH, mietki, BBSy idą do niego jak ciepłe bułeczki - nieraz w cenie złomu a kosztują krocie -- i wcale nie musi przepłacać ;)

 

sztuką jest z niedrogiej felgi zrobić szoł - i nie zawsze chodzi o wielkość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam obecnie keskiny kt5 ale 18" to zdecydowanie za mało.byłbym w stanie oddać kt5 i audi 20" za bentley'e ale z tego co widzę allegro i niemieckiego ebay'a to ceny porażka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam felgi s-line 18" et45 z opona 225/40/18

Chcę kupic dystanse 10mm na przód i 20mm na tył.

 

Z tego co jest na allegro to 10mm jest przelotowe bez pierscienia centrujacego a 20mm przelotowe z pierscieniem centrujacym

 

Czy takie dystanse jak powyzej beda na tyle bezpieczne ze nic sie nie urwie skrzywi itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 10mm przelotowe z przodu z długimi śrubami a i tak telepało troszkę przy dużych prędkościach, bo piasty za mało zostało i felga głownie na śrubach była, bo 'spigot rings', które miałem w felgach miały ściętą krawędź. Lepiej weź 15mm przelotowe z pierścieniem centrującym. Będzie bezpieczniej, a felga nie powinna z błotnika wystawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dam 15mm na przod z et45 wyjdzie et30 czy przy glebie-40 nie bedzie nic tarło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka szerokość felgi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z obliczeń mi wychodzi, że wejdzie na styk, prawie równo z błotnikiem. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli nie będzie pasować.

Edytowane przez krisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostateczne pytanie:

 

Czy do felg 18 et45 8" 225/40/18

 

wejda dystanse:

przod 15mm wyjdzie et30

tył 25mm wyjdzie et20

 

przy obnieniu -40 czy nie bedzie tarlo i czy felgi nie beda zabardzo wystawaly ?? Najlepiej prosil bym o oponie osob ktore taki setup maja na samochodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przodu będzie wystawać jakieś 6mm po za błotnik, ja miałem 18stkę 8'' ET33 i przód wystawał 3mm po za błotnik. I jeśli się nie mylę tył też będzie wystawał, choć co do tego nie jestem pewien w stu procentach. Przód na pewno pójdzie po za błotnik.

 

Pogląd

 

4679551811f237ecmed.jpg

 

71a370a9c64b34e0med.jpg

Edytowane przez aro555222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności