Skocz do zawartości
Variant

Niech ktos go przygarnie :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na innym forum został zamieszczony passat miał iść pod prase ale się wstrzymano moze go ktoś go przygarnir ja niestety nie mam kasy a szkoda klasyka pięknego klasyka http://moto.allegro.pl/item838800376_vw_passat_l_z_ok_1975_roku.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy rzut oka wygląda całkiem,całkiem (blacharka)..

środek troche zaniedbany,ale autko i tak jest bez prawa rejstracji,hmmm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale autko i tak jest bez prawa rejstracji,hmmm..

 

Ale chyba z zarejestrowaniem na zabytek nie byłoby problemów... :]

 

Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękne auto silnik umieszczony z tyłu samochodu, moi rodzice takiego mieli mam w domu jeszcze z parę gratów jak ktos by chciał to mogę oddać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliłeś auta, to o którym Ty mówisz to było produkowane w czasach pierwszych garbusów. Ten passat jest chyba z pierwszej serii i on ma silnik tam gdzie wszystkie paski z przodu, on był chyba na bazie Audi 80 pierwszej generacji albo na odwrót. Ogólnie mówią fajny klasyk, prawie jak VW Golf mk1, nawet lepszy bo mniej ich zostało!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako że mam pod domem warsztat, oraz interesuję się motoryzacją. Mógłbym się nim zająć z WIELKĄ chęcią. Tak że jeśli chcielibyście go uratować a 2000zł to dużo niepowiem. (Dla mnie jest to majątkiem) a rodzice mi nie dadzą takiej sumki. Proponuje aby zebrać grupowo taką sumkę. To jest tylko propozycja. Czekam na wasze wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jako że mam pod domem warsztat, oraz interesuję się motoryzacją. Mógłbym się nim zająć z WIELKĄ chęcią. Tak że jeśli chcielibyście go uratować a 2000zł to dużo niepowiem. (Dla mnie jest to majątkiem) a rodzice mi nie dadzą takiej sumki. Proponuje aby zebrać grupowo taką sumkę. To jest tylko propozycja. Czekam na wasze wypowiedzi.

Nie obraź się, ale jeśli 2000zł jest dla Ciebie dużą kwotą, to na odratowanie tego auta nie masz szans. Taka jest brutalna prawda, bo odrestaurowanie leciwego auta jest naprawdę kosztowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że 2000zł to dla mnie osobiście dużo ponieważ nie pracuję, ani niemam źródła dochodów. (Jeszcze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zrzuta? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto jako zabytek da sie zarejestrowac dostanie nowe papiery itp... sam bym wziol ale nie mam kasy takze bezrobotny... a marzy mi sie taki passat wyremontować wiec jeśli byla by okazja zrzuty jak bede miał kase dorzuce się chetnie aby go odratować. to jest wiekszy klasyk niż golf, polo, garbus, czy t1 bo te auta jeszcze jeźdzą widać je a tego Passata b1 już nie ani razu na drodze nie widziałem :( PS male info to jest zmylka ze jest na bazie audi 80 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robimy zrzutę, potem robimy mu zrzutę na tuning, potem wystawiać go będziemy za hajs, a na koniec sprzedamy go, hajs wrzucimy w forum i na biedne dzieciaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo licztacja na jakims zlocie albo owsikowi dac i niech sprzeda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robimy zrzutę, potem robimy mu zrzutę na tuning, potem wystawiać go będziemy za hajs, a na koniec sprzedamy go, hajs wrzucimy w forum i na biedne dzieciaki.
Albo licztacja na jakims zlocie albo owsikowi dac i niech sprzeda

 

Pomarzyć dobra rzecz... ;)

 

Ale realia są takie, że jeśli ktoś sam nie wyłoży na niego kasy to będzie niestety "kicha" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zajecie sie nim to tez koszty-wyjzady po czesci itp...zakup zamknie sie 2 tys ale co pozniej....skladki na czesci? i sprzedaz by pomoc innym, super cel, ale wydaje mi sie, ze to autko pochlonie duuzo zanim bedzie jezdzacym super zabytkiem.moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli chodzi o utrzymanie autka. To ja np. jestem bardzo przychylny. Autko mogłoby znaleść miejsce w ogrzewanym garażu. Pod moim pokojem jest warsztat który zajmuje się głównie VW. Więc na części do tej marki tato mój ma dość duży rabat. Niestety powiedział mi że z wielką chęcią by zakupił cośby dla mnie. Lecz niestety teraz wychodzi na "0" z racji kryzysu i spartaczenia kilku aut przez uczniów. W związku z czym auta zostały zrobione bo mega rabacie a nawet jeden za free :( Co o tym pomyśle sądzicie. Ja z racji interesowania się motoryzacją i paśkami. Poświęcałbym mu każdy wolny czas. Jeszcze tylko kilka mieś. będzie 18-ka i będzie praca, więc będą fundusze na utrzymanie pasia. Zostawiam wybór dla Was. Postaram się jeszcze uzbierać fundusze w gronie znajomych.

 

 

 

Pozdrawiam

 

Młody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem namiary do kumpla co remontuje stare bryczki i sam szukał VW na kulta, ale szukał golfa mk1, moze zmieni obiekt poszukiwan zobacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam bym przygarnol dla siebie tylko :] ale ciezko a nie tuningowac broń boże klasyk odrestaurowac i seria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy panowie. Napisałem na ten temat już na innym forum. Na forum motocyklowym grupy z którą jeżdzę. Będe Was informował co oni o tym sądzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znow mam inny problem, chetnie bym przygarnal, ale niestety garazyku u mnie brak ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności