Skocz do zawartości
Gość aniol1988

Oslona Maski BRA ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aniol1988

Witam Panowie ! Dosc dawno widzialem na http://www.clubb5.com/ takie cos ... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=130569762&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. // Jak wam sie to podoba? Mysle o zakupie czegos takiego .. poniewaz moja maska juz jest ladnie poknacerowana przez kamienie a to zakryloby uszkodzenia:P a przy tym wyroznialoby auto .. coz o tym myslicie .. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane odczucia w tej sprawie.

 

1. Niezbyt mi się to podoba.

2. Jest dość pomocną rzeczą zabezpiczającą maskę przez zarysowaniami.

 

Ale szczerze to za nic bym sobie nie kupił.

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale szczerze to za nic bym sobie nie kupił.

Ja bym tego obciachu nawet za darmo nie wziął :P

Nie pasuje do Passat'a nic a nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 2amaru

mi sie podoba i bym zalozyl ale juz mojej masce nic nie pomoze.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stanik na maskę :P:rotfl::hurra:

 

ale tak na serio to kibel :P Ale mojemu ojcu pewnie by się spodobało :P:wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

A ja Wam powiem coś ciekawego. Ja mam coś takego lecz jest to przeźroczyste zrobione z silikonu. Ja to mam sprowadzane ze USA i robione jest pod Passata W8. Używam tego tylko ze 3 - 4 razy w roku jak jadę na dłuższy wyjazd na narty w Alpy lub gdzieś indziej. Pozatym zakładam to też jak jadę na jakiś dłuższy wojaż letni. Pozatym przez resztę roku lezy to u mnie w piwnicy. Czasami naprawdę się przydaje bo szczególnie zimą przy trasie ponad 1000km.

 

Jakby nie była parę razy w roku może to być naprawdę przydatne i możę to zaoszczędzić wiele nerwów :)

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krist

widzę że osłona maski dużej ilości forumowiczów się nie podoba, rzecz gustu, ale bynajmniej przydatna i może uchronić naszą maską przed kosztownym lakierowaniem. (lakierowanie swoją drogą, ale trzeba poświęcić czas, różnica odcieniu lakieru, itd..) Gdybym miał tego kondoma na masce miałbym z pewnością kilka odprysków mniej...

Jak dla mnie może być, jestem za.

Kiedyś widziałem to tylko w amerykańskich autach i kilka sztuk z literką D na klapie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Ja mam coś takiego sprowadzonego na maskę i na przedni zderzak :)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności