Skocz do zawartości
Charakterek

Nowa zabawa - moje auto na mapach satelitarnych

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zdjęcia w googlach są stareńkie, natomiast w zumi mają max. 6 miesięcy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia można jeszcze pooglądać na przglądarce geodezyjnej (dokładna) wraz z numerem działki na której on stoi :DD

 

zobacz tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia można jeszcze pooglądać na przglądarce geodezyjnej (dokładna) wraz z numerem działki na której on stoi

 

Zdjęcia mojej okolicy są sprzed 4 lat. Po wybuchu stacji LPG a przed budową Intersola. Czyli dokładnie lato 2005 roku. A ponieważ już na starym parkingu widzę moje auto to będzie sierpień - wrzesień 2005.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charakterek ta zabawa to dyskryminacja dla ludzi z malych miejscowosci...tu nikt nie zaglada:D znajdz dla nas alternatywe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

pewnie popsuje Wam zabawe, ale przypomnial mi sie watek o gosciu z innego forum(bodajze skody), ktrogo samochod stal sie obiektem zaintersowania zlodzieja.mial on informacje na temat zabezpieczen fury i adres, a wszystko dzieki forum. teraz dajecie jeszcze miejsce postoju, codziennego postoju.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki za OT ale Remo potencjał w działce masz maksymalny ;)

 

dokładnie:)

idealne miejsce na McDonalds'a;)

 

niestety moja mapka jest również stara,bo zamiast srebrnej strzały stoi ciemne cuś..

Edytowane przez Mej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie popsuje Wam zabawe, ale przypomnial mi sie watek o gosciu z innego forum(bodajze skody), ktrogo samochod stal sie obiektem zaintersowania zlodzieja.mial on informacje na temat zabezpieczen fury i adres, a wszystko dzieki forum. teraz dajecie jeszcze miejsce postoju, codziennego postoju.

sluszna uwaga, ale pewnie zlodziej jakby chcial to i tak by sie dowiedzial to co byloby mu potrzebne do rabunku...

ps masz zajefajny podpis:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej

pewnie popsuje Wam zabawe, ale przypomnial mi sie watek o gosciu z innego forum(bodajze skody), ktrogo samochod stal sie obiektem zaintersowania zlodzieja.mial on informacje na temat zabezpieczen fury i adres, a wszystko dzieki forum. teraz dajecie jeszcze miejsce postoju, codziennego postoju.

pozdro.

 

Prawda jest taka, że złodziej, który chce Ci ukraść futę więcej o niej wie, niz ty sam... Wie nawet gdzie będzie jutro stała i o której godzinie... Więc wiesz - jeśli ma rypnąć, to rypnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że złodziej, który chce Ci ukraść futę więcej o niej wie, niz ty sam... Wie nawet gdzie będzie jutro stała i o której godzinie... Więc wiesz - jeśli ma rypnąć, to rypnie...

wiem, wiem. ale po co zamykac drzwi, skoro i tak je otworzy. ;)

ja swojego nie znalazlem. tzn cos srebrnego stoi, ale nie jestem pewny czy to moj, a zdjecie stare(siakies 1,5 roku).

:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chcę krakać...

Informacje na forum (czyt. stan) + lokalizacja auta, to łakomy kąsek dla złodzieja. :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dopiero pod firmą i całe szczęście bo do domu mapa mi nie sięga.

pasio.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i moją posesję ujawnię

 

w głowie się kręci jak patrze w dół:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje miejsce pracy i przewaznie zawsze stoi tu passat a ze mapy sa stare to tylko miejsce jest boi paska jeszcze nie mialem.

Okunica.GIF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na google można jeszcze znaleźć auto w opcji widoku ulicy jakby się szło po niej. Zdjęcia są świeże. Niestety mój pasek jest u żony pod pracą na tym zdjęciu, a zdjęcie spod jej pracy jest już zrobione popołudniu jak pasek stoi u mnie koło domu. Zdjęcie niby satelitarne z google za to jest stare jak świat-nawet tam jeszcze nie mieszkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem fajny tylko jest jedna wada mianowicie fotki mojej miejscowości na zumi są z dwa lata przestarzale a zoom za mały aby rozpoznać auto :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i się znalazła zguba :)

zumi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjecie sprzed około 3 lat na geodezyjnej bo na zumi niawidac

 

samochód to bodajże ojca b4 lub b3 bo byly w podobnym czasie, a byl to ciemny zielony i czarny a wiec nie moge rozroznic, ale w tym miejscu zawsze stoi jakis nasz samochod :D

 

jak znajde zdjecia aktualniejsze z innej strony to wrzuce

bez tytu?u.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam z pracy

79e600cd85fcbc70med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na sloncu trzymasz auto?

ps. a basenik na fajny wyglada :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności