Skocz do zawartości
pifko105

Problem z odpalaniem Passat 1,6 TD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem z autem. Passat zapala ale trzeba nim sporo pokręcić aby zaskoczył. Świece i wtryski dobre, ciśnienie na tłokach 24 Bar, a pali dalej trudno. jak zapali to chodzi jak żyleta - bez dymu i równo.

Pomóżcie może ktoś miał taki problem.

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze paliwa nie dostaje - cofa sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sie uklad paliwowy zapowietrzac, kat wtrysku moze byc nietaki jaki powinien byc

 

Świece i wtryski dobre

 

a moze one sa dobre ale nie grzeja po przekreceniu stacyjki, przekaznik moze byc walniety jak zgasnie dioda od swiec i po kilku sekundach puzniej sychac ze skrzynki bezpiecznikow takie charakterystczneciche cykniecie przekaznika?... ale to tylko teorie trzeba posprawdzac

Edytowane przez b0ss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam taki problem z autem. Passat zapala ale trzeba nim sporo pokręcić aby zaskoczył. Świece i wtryski dobre, ciśnienie na tłokach 24 Bar, a pali dalej trudno. jak zapali to chodzi jak żyleta - bez dymu i równo.

Pomóżcie może ktoś miał taki problem.

niech ktoś próbuje odpalić a ty obserwuj przewody paliwowe czy nie ma w nich powietrza. Jeśli jest no to masz już przyczynę ciężkiego odpalania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem zamontowałem na filtrze paliwa dwa zawory bo paliwo mi się cofało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo zalozenia zaworka z pompy wtryskowej cofa sie pęcherzyk powietrza dlugosci paznokcia. Swiece na 100 % ok - nowe. Raz pali super a jak postoi 10 minut to jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności