Skocz do zawartości
marek34

Który blok do korekcji krótkoterminowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Muszę się zwrócić o pomoc do fachowców. Powiem o co chodzi.

Potrzebuję zrobić logi, które pomogą mi ustawić instalację LPG. W logach muszą być następujące rzeczy:

1. korekcje krótkoterminowe czasu wtrysku w %

2. obroty silnika

3. czas wtrysku benzyny w ms

 

Czy jest możliwość wywołania tych danych w jednym oknie VAG COM i na którym to jest bloku.

Czy są może jakieś inne dane, na podstawie których będę mógł ustawić mapę wtrysku w zależności od: obrotów silnika i obciążenia silnika.

 

Czy może mi ktoś podesłać informacje lub linka o blokach danych, czyli co jest wyświetlane na którym bloku.

 

Pozdrawiam

Marek

 

Auto Audi A4 1,8T kod AWT B5 Avant 2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie prosciej jechac do gazownika i poprosic o takie ustawienia jakie chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prościej, ale tu pojawia się problem. Jeździłam już 2 lata i po każdych ustawieniach było coraz gorzej. Teraz skończyła mi się gwarancja na LPG i sam zabrałem się za próby regulacji. Jest o niebo lepiej, auto w końcu normalnie jeździ i nie mam problemu z jazdą na benzynie na zimnym silniku. Ale jeszcze jest możliwość dogrania mapy, dlatego potrzebuję zrobić logi korekcji krótkoterminowych w zależności od obciążenia silnika i obrotów. Nie znalazłem jeszcze niestety gazownika, który postawi auto na hamowni i dobrze zestroi instalację. A samą autoadaptacją niestey nie załatwi się sprawy. Ustawianiem na pałę też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma w oprogramowaniu od instalki LPG tworzenia mapy benzynowej a potem gazowej ?? Mapy tworzy sie podczas jazdy autem gdy sa realne obciazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma. Tą opcję mają sterowniki Stag, ja mam SEC i tam mapę ustawia się ręcznie. Dlatego potrzebuję dane z vaga, aby ją ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności