Skocz do zawartości
Krychu80

Felgi 18 cali-profil 40 czy 45...?

Rekomendowane odpowiedzi

od tego jest inny dział

niestety jest on dla mnie niedostepny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety jest on dla mnie niedostepny

dlatego wykasowałem Twoje "ogłoszenie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i wg rojasek i spółka taki samochód ze stajni tunerskiej miałby wypadek na kołach np 20 cali to nie wypłacą odszkodowania ? Brak słów....

mylisz sie kuczlaw- to ja jestem idiotą. ;)

wlasnie takie kola zakladasz (20,22,23cale) jak robisz "program" i wtedy to jest kasa z ubezpieczalni...p.s mam ladne

moze ktos z polskiego na nasze??? bo ja niśt ferjsztejn. nie słyszałem, że inżynierowie z wolfsburga po setkach godzin pracy inżynierskiej zalecali montaż 22 cali do passata. .a jeszcze do tego program????? toż to zabójstwo dla silnika i skrzyni i ubezpieczalnia ....... o jezu...... masakra. ktoś tu stawia sprzeczne tezy.

o jakich argumentach my tu mowimy o twoich fantazjach z pod trzepaka?

pluja ci w twarz a ty mowisz ze deszcz pada zenujacy jestes nie przytaczaj juz plotek z piaskownicy 235/40r18 i nic innego!

wiesz, niektórzy potrafią dyskutować i rozumieć co inni mówią(piszą) . to chyba jest składową kultury osobistej. jednak to nie jest wymagane ,aby być juserem tego forum.

tak jak pisze kuczlaw. wejdź na kalkulator z oponami i może wtedy zobaczysz w jakiej niewiedzy żyjesz.

pozdro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz, niektórzy potrafią dyskutować i rozumieć co inni mówią(piszą) . to chyba jest składową kultury osobistej. jednak to nie jest wymagane ,aby być juserem tego forum.

tak jak pisze kuczlaw. wejdź na kalkulator z oponami i może wtedy zobaczysz w jakiej niewiedzy żyjesz.

pozdro

to ty umiesz czytac? coraz bardziej mnie zaskakujesz marnujesz sie chlopie

 

---------- Post added at 13:09 ---------- Previous post was at 13:08 ----------

 

mylisz sie kuczlaw- to ja jestem idiotą.
nie tylko on tak mysli hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw dowiedz się z wlepki na jakich kołach wyjechał z fabryki później dobierz

wejdź na kalkulator z oponami

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności