Skocz do zawartości
maciek142

Jak przeprowadzić kabel z kokpitu do komory silnika???

Rekomendowane odpowiedzi

J/W Proszę o radę wie ktoś jak przeprowadzić kabelek taki jak od głośników z komory silnika do kokpitu tak żeby to ładnie wyglądało i nic nie wystawało i żeby się nie narobić a zrobić to w miarę ładnie. Proszę o pomoc. Aha i jeszcze mam pytanie gdzie się znajduje w Vw Passat b4 1.9tdi komputer i jak się do niego dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z komory silnika do kokpitu

Za skrzynką bezpieczników masz przelotki

 

gdzie się znajduje w Vw Passat b4 1.9tdi komputer

W podszybiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, za skrzynką bezpieczników, a właściwie nad pedałami są przelotki. W komorze silnika wychodzą gdzieś pod zbiornikiem cieczy chłodzącej. Ja ostatecznie, kiedy zaślepka wpadła mi w podwójną ściankę grodziową zrezygnowałem z tego miejsca. Wszystkie kabelki przepycham przez powiększoną dziurkę w podszybiu. W tym miejscu idzie linka otwierania maski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z kablem najłatwiej się przepchasz tak jak koledzy powyżej piszą przez otwory w ścianie grodziowej. Od strony silnika jak włożysz rękę pomiędzy podszybie a zbiorniczek wyrównawczy to wyczujesz takie gumowe zaślepki. Wystarczy ja wyrwać, zrobić w niej otwór, przepchnąć przez nią kabel i wcisnąć z powrotem. Potem w kabinie odkręcasz 3 czy 4 wkręty mocujące plastik pod kierownicą (ten w którym jest klapka od bezpieczników) i przeciągasz sobie kabel gdzie chcesz.

A jeśli chodzi o komputer to jest obok filtra kabinowego. Poniżej masz fotkę.

PozdraVWiam

a6a835f991fc25a8med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie :) kabel wpusc tam gdzie inne wchodza w grodz przez przelotke ktoras w ktorej juz ida przewody :) i przymocuj go do innych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super dzięki wielkie za pomoc już przeprowadziłem kabelek. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności