Skocz do zawartości
Blanko

galka zmiany biegow od audi s-line w passacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam bardzo mi sie podoba galka zmiany biegow od audi a4 b6 z wersji s-line albo z s3 starszego chcialbym taka w passacie tylko nie wiem tylko czy by pasowala:(

ale skoro wchodzi do audi b6 1.9tdi awx-a a to tak jakby blizniacze autka z passatem awx to moze wejdzie? ktos wiec cos w temacie jak to jest z tymi galkami zmiany biegow?

dokladnie o taka mi chodzi

http://www.allegro.pl/item813520268_oryg_galka_zmiany_biegow_audi_a3_s_line.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką w swoim pasku, co prawda nie mam B5 ale tez bedzie pasowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy myślicie ze będzie pasować do passka b3 taka gałka jak u pana w linku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie da :D i bedzie pasować :D jak z octawki ładnie wyglada to czemu nie z audi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko sie da :D i bedzie pasować :D jak z octawki ładnie wyglada to czemu nie z audi :D

 

ta z audi jest tak samo jak w octavi na wcisk czy wkręcana :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gałkę masz bez zapadki do wstecznego to każda Ci podejdzie.Są też specjalne tuleje do idealnego dopasowania takiej gałki.Ona sama też musi coś posiadać do zamocowania(śrubka lub jakiś zacisk)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun_VW ja mam wkrecaną ale musiałem tą z audi lekko przerobić by pasowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek wrzuc jakies foty jak to u ciebie wyglada ta galka z s-lina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo mi sie podoba galka zmiany biegow od audi a4 b6 z wersji s-line albo z s3 starszego chcialbym taka w passacie tylko nie wiem tylko czy by pasowala

ale skoro wchodzi do audi b6 1.9tdi awx-a a to tak jakby blizniacze autka z passatem awx to moze wejdzie? ktos wiec cos w temacie jak to jest z tymi galkami zmiany biegow?

dokladnie o taka mi chodzi

http://www.allegro.pl/item813520268_...a3_s_line.html

Ta gałka to jest ze zwykłej wersji, od esy wygląda inaczej i ma S pod rysunkiem biegów

do passata po lifcie nie będzie żadnego problemu, ja u siebie mam gałkę od nowego Superba i tez nie miałem problemu wszystko idealnie pasuje

 

Mam taka gałkę w domu od audi A3

http://picasaweb.google.com/lh/photo/yaUti78tUH0RwU3WDXMBQA?authkey=Gv1sRgCK_93fjh0p2nRw&feat=directlink

Edytowane przez tomek1811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomek1811 mozesz wiecej fot pokazac tej galki z audi co masz??

nie wiem czy ten mieszek z tej od a3 nie bedzie za maly bo tam te plastiki sa mniejsze i nie wiem czy da rade to naciagnac na ten od passka

poza tym te oznaczenie.. tam jest wsteczny przed jedynka a w passkach pod 5

Edytowane przez Blanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomek1811 mozesz wiecej fot pokazac tej galki z audi co masz??

nie wiem czy ten mieszek z tej od a3 nie bedzie za maly bo tam te plastiki sa mniejsze i nie wiem czy da rade to naciagnac na ten od passka

poza tym te oznaczenie.. tam jest wsteczny przed jedynka a w passkach pod 5

w passatach tez jest przed jedynka ze skrzyniami 6-cio biegowymi, a mieszek jest na pewno za mały, ale powinno się dać go przełożyć.

fotki:

http://picasaweb.google.com/lh/photo/neYC9lGR211w50g6JnBf3A?authkey=Gv1sRgCK_93fjh0p2nRw&feat=directlink

http://picasaweb.google.com/lh/photo/LbP6oImaoNtWfcqai6jSjQ?authkey=Gv1sRgCK_93fjh0p2nRw&feat=directlink

http://picasaweb.google.com/lh/photo/8-KK-kxSxUXO-J0J8tU3Jg?authkey=Gv1sRgCK_93fjh0p2nRw&feat=directlink

Edytowane przez tomek1811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blanko jedyne jakie foto mam to takie, jak bede robił fotki to postaram sie cos lepszego pstryknąć

C9401150_8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam takie pytanie czy do passata B5 z 98r podejdzie oryginalna galka zmiany biegow razem z mieszkiem z passata B5 FL

na alegro pisza ze tak ale wiadomo tam wszytsko moga pisac

wole sie upewnic

moze ktos robil cos takiego u siebie??

pozdrawiam Grabson765

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam masz gwint czy opaskę zaciskową ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbytnio nie wiem o co chodzi? czy galke sie wkreca czy jest na opasce?? powiedz o co chodzi to zaraz wyjde i sprawdze

 

---------- Post added at 14:28 ---------- Previous post was at 14:17 ----------

 

jesli chodzi i galke to ja sie wkreca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co ktos wie czy bedzie pasowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w B5 były wkręcane gałki a w B5FL były tylko zakładane na trzpień i zaciskane opaską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to w B5 były wkręcane gałki a w B5FL były tylko zakładane na trzpień i zaciskane opaską

dzieki to juz o wiem co chodzi teraz pytanie czy da sie to jakos przrobic tak zeby galka z B5FL pasowala do B5 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności