Skocz do zawartości
Christoff

Hałas podczas jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu podczas jazdy ok 80 km/h w samochodzie słychac takie :

łoł----łoł----łoł----łoł---łoł----łoł w miarę zwiększania prędkości np przy 160 km/h to juz

łołłołłołłołłołłołłołłołłołłoł - jechać się nie da - jak odwórcę głowe w lewo i nasłuchuje tył to wydaje mi się ze to z tyłu - jedyne co mi sie nasuwa to łożyska a może koła nie wyważone ? Jeżdzę na zimówkach -SnowGrip WANLI - Co to może być ?

Jeśi to faktycznie łożyska tył to czy mozna to kupić osobno bez piast bo różnie słyszałem ?

A jeśli tak to gdzie bo na Allegro nie ma nic takiego do B5

 

miałem podobnie...

 

pojechałem na SKP żeby sprawdzić które łożysko... a tu niespodzianka - winna okazała się opona. Po wymianie opon - cisza nastała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo klocki nie do końca odchodzą i obcierają o tarczę. Aha! I wcześniej zauważyłem, ze ktoś napisał, że łożysko się wymienia z cała piastą :szok: Bzdura totalna :kwasny: Tak to w mitsubishi było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo klocki nie do końca odchodzą i obcierają o tarczę. Aha! I wcześniej zauważyłem, ze ktoś napisał, że łożysko się wymienia z cała piastą :szok: Bzdura totalna :kwasny: Tak to w mitsubishi było.

Serio mówisz ? Można w tylnim kole wymienic samo łożysko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu dzwięku dudnienia - to były opony - wymieniłem na letnie Uniroyale RainExpert i nastała cisza ..... samochód płynie nie podejrzewałem nawet ze tyle hałasu,wibracji moga dawac opony - takze Marecki78 - dał juz wczesniej odpowidź i portwierdzam ją - Zamykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności