Skocz do zawartości
pawel80

Jak się dostać do głośników w drzwiach?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem passata b5. Mam jednak problem...

Mam z przodu i z tyłu w drzwiach głośniki. Przód gra ładnie, natomiast tył wcale. Dzisiaj patrzyłem, zerkałem, oglądałem jak się dostać do głośników.

 

Niestety nie mam zielonego pojęcia czy zdejmuję się samą maskownicę od głośników czy trzeba całe drzwi rozkręcać?

 

Proszę o jakieś małe instrukcję jak się dostać do głośników aby nie uszkodzić tapicerki itp.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprawdź kostki w słupkach (przewody idą w gumowych "harmonijkach"), być może tam niema przejścia ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: (nie podważając jednocześnie celności uwagi jjacekkx'a )

 

- głośniki z tyłu być może nie istnieją wcale,

- żeby się dostać do miejsca na głośnik trzeba zdjąć boczek,

- a o tym wszystkim można poczytać na forum....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- żeby się dostać do miejsca na głośnik trzeba zdjąć boczek,

 

a to juz jest chore zeby nie mozna bylo wyjąc głośnika tak poprastu tylko odrazu boczki zdejmować , a na allegro sa dostępne maskonie do passata nie da sie tego tak zrobić zeby mieć dostęp bez zdejmowania boczka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zajrzeć poprzez osłonkę tych głośniczków,porównaj z przodem,prawdopodobnie nie ma tam głośników,to jest do zauważenia bez rozbierania tapicerki.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli radio fabryczne to zobacz czy masz ustawienia FADER (przód/tył). Jeśli go nie masz to sprawa jasna - passat mimo swojej "klasy" nieczęsto montował głośniki z tyłu. Równie prosto sprawdzić lampka czy w tylnich maskownicach są dziurki do głośnika, jak w przednich...

 

Temat do ogarniecia - maskownice kupić, sciagnac boczek drzwi i zamiast starych zamontować takie z dziurkami (ok. 25zl/szt w serwisie), glosniki oryginalne, lub jakiekolwiek na tzw. dystansie i kable do kostki w radiu... Nooo pod warunkiem, że je obsłuży radio... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności