Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy!!!! Proszę o pomoc w zdjagonozowaniu mojego problem (VAG,błędy 603, 1271, 1274, 1273), sam opis błędów nic mi nie mówi, co powinieiem zrobić aby usunąć tą ustekę lub usterki . Będze wdzięczny za podpowiedzi i zanie zgóry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie mam problem tego typu mam paska przekladka z angola nie dziala klima, niema przewodow i na pulpicie klimatronika mam wszystko na odwrot puszczam cieple leci zimne puszczam zimne leci cieple daje na nogi leci na szybe itd. czy jak zamątuje przewody to bedzie chlodzic? i nie bedie takiej potzeby tego zmieniac? bo juz mi to nie przeszkadza.czy tez trzeba to zmienic i w jaki sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jakich przewodów ci brak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz je mam te aluminiowe takie co leca pod maskom, niewiesz kolego jak sie zmiena te ustawienia? wyswetla mi jakies bledy 318 i 510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

318 to zabezpieczenie czujnik klimy upuścił czynnik a ten 510 nie ma rozwiązania narazie chyba ze na innych forach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego, a jak myslsz klima bedzie chlodzic jak to mam tak wszystko na odwrod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę ze powinna tylko poprzekładaj przewody na swoje miejsca w panelu(wtyczka doń) i uporaj się z tymi błędami po tym klima będzie chłodziła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki jutro bede dzalal pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz je mam te aluminiowe takie co leca pod maskom, niewiesz kolego jak sie zmiena te ustawienia? wyswetla mi jakies bledy 318 i 510

 

Błąd 510: Czujnik temperatury w kanale powietrza, środek - G191

 

 

Koledzy!!!! Proszę o pomoc w zdjagonozowaniu mojego problem (VAG,błędy 603, 1271, 1274, 1273), sam opis błędów nic mi nie mówi, co powinieiem zrobić aby usunąć tą ustekę lub usterki . Będze wdzięczny za podpowiedzi i zanie zgóry dziękuję.

 

Błąd 603: Klapa silniczka nożno – ściennego odmrażacza – V85 (nawiew na szyby)

Błąd 1271 oznacza nastawnik klapy nawiewu reg.temp.v68 , silniczek klapy reg.temp v68

Błąd 1274 Silnik sterujący klapy przepływu powietrza-V71

Błąd 1273: dmuchawa świeżego powietrza V2-dodatkowo poniżej załącznik z foto.Pozdrawiam

dmuchawa.jpg

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiem tak: jest to mój pierwszy samochód z klima w dodatku z climatronikiem a więc chodzi i o to jak ustawić climatronik aby był jak najmniejszy pobór mocy tzn. bez sprężarki klimy tylko sam wentylator,bo jak włączę klime to lekko spadają obroty a mi chodzi tylko o to aby wentylator był włączony i nic więcej.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy powiem tak: jest to mój pierwszy samochód z klima w dodatku z climatronikiem a więc chodzi i o to jak ustawić climatronik aby był jak najmniejszy pobór mocy tzn. bez sprężarki klimy tylko sam wentylator,bo jak włączę klime to lekko spadają obroty a mi chodzi tylko o to aby wentylator był włączony i nic więcej.

pozdrawiam

Przyciśnij przycisk econ wtedy climatronik działa tak jakbyś nie miał climy, zasysa powietrze z zewnatrz i wentylator działa a sprężarka jest odłączona.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jeśli włączę klime to wszystko jest ok ale potem jak ją wyłączę to strasznie śmierdzi to znaczy ze klima jest zagrzybiona???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy a jeśli włączę klime to wszystko jest ok ale potem jak ją wyłączę to strasznie śmierdzi to znaczy ze klima jest zagrzybiona???
Kamil dokładnie zrób przegląd klimy. I będzie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamil dokładnie zrób przegląd klimy. I będzie

wiem po wypłacie jade z nią aby ja odgrzybić i nabić bo smród niemiłosierny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . U Was też tak jest że klima na postoju 10 sec chłodzi i się wyłączy na 5 sek (w przybliżeniu podaję) i tak w koło.W czasie jazdy jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam . U Was też tak jest że klima na postoju 10 sec chłodzi i się wyłączy na 5 sek (w przybliżeniu podaję) i tak w koło.W czasie jazdy jest ok?

 

sprawdź czy działa ci wentylator od klimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz racje starczyło walnąć w wentylator i się pobudził ,chyba szczotki sie zawiesiły, albo skończyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam małe pytanko powiedzcie mi kiedy włącza się sprężarka klimy tzn. co mogę włączać tak aby nie włączać sprężarki??? jest to mój pierwszy samochód z climatroniciem i dlatego pytam jakich funkcji mogę używać beż sprężarki a kiedy włącza się sprężarka? :)

pozdrwaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witajcie mam małe pytanko powiedzcie mi kiedy włącza się sprężarka klimy tzn. co mogę włączać tak aby nie włączać sprężarki??? jest to mój pierwszy samochód z climatroniciem i dlatego pytam jakich funkcji mogę używać beż sprężarki a kiedy włącza się sprężarka? :)

pozdrwaim

 

Jak chcesz mieć wyłączoną sprężarkę to jedynie w opcji ECON ;) przy całej reszcie będzie się załączała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz mieć wyłączoną sprężarkę to jedynie w opcji ECON ;) przy całej reszcie będzie się załączała.

Czyli, jak na wyświetlaczu będzie napis AUTO lub po prawej stronie nie bedzie żadnego napisu, to sprężarka wtedy działa. Sytuacja taka nie dotyczy warunków zimowych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności