Skocz do zawartości
michuleszno

Zakup W8 czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

No nie liczę tego, że mi krańcówka w drzwiach kierowcy padła i raz mi moduł komfortu zalało. Ale poważniejszych usterek nie ma - zarówno w B4 jak i w B5

 

Widzę, że co raz więcej zaczynasz sobie przypominać co musiałeś naprawiać :D

Co do usterek to już napisałem, że mnie nigdy nie zawiódł podczas jazdy w trasie ale pierdoły czasami bardziej potrafią dokuczyć niż poważna usterka. W takim wypadku to i ja siebie mogę nazwać farciarzem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że co raz więcej zaczynasz sobie przypominać co musiałeś naprawiać :D

No więcej nic nie przypomnę bo nie ma co przypominać. No i usterką można nazwać coś , co ma istotny wpływ na warunki jazdy a nie na przykład zarysowanie lakieru badź pęknięty lut w zamku :D

Ale to temat o W8 a nie o innych VW, tak wiec może już dość :offtopic: i niech jakiś "zielony" podczyści ten temat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i niech jakiś "zielony"

 

No właśnie wy nasracie a my zawsze musimy to sprzątać. :[ Następnym razem każdy krecha za spamowanie wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, chłopaki wrócmy do tematu. Pomijam koszty częsci bo to jest oczywiste ze klocki, tarcze jakies tam el. zawiechy itd bedą droższe, to ze 4.0 z 20l łyknie w mieście- ok. Bardziej mi sa potrzebne informacje na temat awaryjności. Wiem, ze czasem sie grzeją, no to pytam dlaczego (pomijając malą komorę silnika)? gdzies wyczytałem ze to termostat siada a jest tam jakis nietypowy, prawda? każdego to boli? co jeszcze jest tego przyczyną i czy to oznacza ze jak latem bede stał w korku przy 34st.C. to mi sie bedzie grzał?? Konwenter przy automacie tez mi sie obilo o uszy ze siada niby-prawda? Jak spisują się same skrzynie automatyczne? No i czy automat mocno spowalnia auto w porównaniu do manuala? Jeśli macie informacje rzetelne na te tematy to proszę o odpowiedzi:) Jeśli raz w ciągu kilku lat będe musiał wywalic siano na wymiane termostatu czy naprawe czegos innego i bedzie to 1-2-2,5-3tys. zł, ale będe wiedział ze usterka ta się nie powtórzy za 3miesiace to i tak uwazam ze auto jest warte takich pieniędzy. ale jeśli co chwila ma mi się grzac mimo wymiany iluś tam czesci za iles tam pieniędzy to byebye w8...

Jeśli się ma głowę na karku i dba się o motor to chyba szybko się on nie zajedzie prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i czy automat mocno spowalnia auto w porównaniu do manuala?

dosyć spowalnia, manual 6,5, automat 7,8, wiec jak W8 to tylko w manualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze czasem sie grzeją, no to pytam dlaczego (pomijając malą komorę silnika)?

 

Niestety nie jeździłem, zasłyszane ale sprawdzone

 

No i czy automat mocno spowalnia auto w porównaniu do manuala?

j.w

 

Jeśli raz w ciągu kilku lat będe musiał wywalic siano na wymiane termostatu

 

Wymień przy każdej zmianie rozrządu i będzie ok ;) a tak swoją drogą to nie kupuj W8. Po tygodniu Ci sie znudzi będziesz szukał czegoś mocniejszego :) Ja mam 360 KM i już dla mnie muł jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...a tak swoją drogą to nie kupuj W8. Po tygodniu Ci sie znudzi będziesz szukał czegoś mocniejszego :) Ja mam 360 KM i już dla mnie muł jest :-D"

 

Hehe tym tropem idąc to bym szybko doszedł do veyrona;)

A swoją drogą rozrzad w W8 jest na łańcuchu o ile się nie myle, tak?

A żeby się tobie podlizac, to szczerze powiem, że Audi (a6) 4.2 tez gdzies się tam plącze:rolleyes:

Tylko mi się tu o 4.2 nie rozpisywac ze lepsze, czy gorsze, bo naj sam pierw chce duzo informacji o W8;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą rozrzad w W8 jest na łańcuchu o ile się nie myle, tak?

 

To mi zadałeś gwoździa, nie wiem :) ale myślę że na pasku :)

 

A żeby się tobie podlizac, to szczerze powiem, że Audi (a6) 4.2 tez gdzies się tam plącze

 

S8 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po ilości kucyków własnie myślałem ze to nie a6/a8 tylko jakies S;)

 

Rozrząd wyjasniony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie sie czyta ten watek sie troche tez nasmialem :) jezdze W8 juz 2 lata i nic sie nie dzieje jak macie jakies pytania to dawac... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności