Skocz do zawartości
johnderek

podgrzewane fotele

Rekomendowane odpowiedzi

Swoja droga, to w ktorych miejscach powinno "grzac". Bo z tego co u mnie jest, to grzeje pod tylkiem i plecy. Boki tych miejsc nie mam grzanych. To normalne?

 

Poza tym, namierzylem w regionie passata b5 fl, z UK ktory ma grzanie tylnej kanapy. Tyle ze tu dochodzi kwestia iz:

- wzor kanapy jest inny,

- regulacja jest w konsoli srodkowej (ja mam inna),

- kwestia zasilania,

 

Wiec jakby dobrze pogadac to bym mial caly zestaw, tylko czy gra jest warta swieczki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolna mata w orginale jest razem z boczkami,wiec tez musza ci grzac Natomiast gorna jest na same plecy Bynajmniej moje sa takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche może stary temat bede odświeżał ale.

Czy grzana kanapa występowała tylko w kombi czy w sedanach też? w B5 fl?

instalacje zrobie sam nie ma problemu przełączniki trzeba kupić ale maty nie wiem skąd dorwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troche może stary temat bede odświeżał ale.

Czy grzana kanapa występowała tylko w kombi czy w sedanach też? w B5 fl?

instalacje zrobie sam nie ma problemu przełączniki trzeba kupić ale maty nie wiem skąd dorwać.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=54001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm W czym ten link ma pomóc?

 

---------- Post added at 14:43 ---------- Previous post was at 14:29 ----------

 

Czy grzana kanapa występowała tylko w kombi czy w sedanach też? w B5 fl?

W sedanach też występowała, tylko że chyba musisz kupić tapicerkę kanapy żeby mieć podgrzewanie, do tylnej kanapy ETKA nie pokazuje mat grzejnych do tylnej kanapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sedanach też występowała, tylko że chyba musisz kupić tapicerkę kanapy żeby mieć podgrzewanie, do tylnej kanapy ETKA nie pokazuje mat grzejnych do tylnej kanapy.

 

a jak pokazuje ETKA?

P.S.

Tak na marginesie ile osób byłoby zainteresowanych kupnem wiązki do grzania siedzeń przednich bądź tylnik razem z zasilaniem foteli przednich i pamięcią?(jestem na etapie tworzenia takiej przykładowej wiązki z oryginalnymi wtyczkami VW. Bede miałwycene to napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności