Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

czy to jest ten ze strony #2 ? wgralem to samo DEF, zmienilem kod nic sie nie zmienlo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos ma wsad 3B1919890J albo 3B1919890 na benzyniaka FIS,

zaczelem sprawdzac i co zauwazylem ze jezeli licznik jest 3b1 i wgrywam wsad 3b0 DEF pokazuje sie na liczniku, wgralem z diesela i z benzyny, jak wgralem diesela 3b1 nie ma DEF, chcialbym sprawdzic czy to sie zgadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosiek... dziekuje chodzi jak strzala, dzieki za pomoc, ciesze ze teraz wszystko chodzi.. . z tej calej radosci laptop mi upadl, ekran pekl... ahh ale wazne ze licznik chodzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję speca w przerabianiu/naprawie wsadów licznika.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam znowu problem, wszystko pieknie chodzilo az do czasu kiedy bateria poszla i cos mi zrobila z licznikiem. Wstawilem nowa baterie

samochod chodzi pokazuje czas, nabija kilometry, ale zadne wskazowki nie chodza ani FIS jest ciemny, otworzylem ten licznik zeby zobaczyc czy jakas czesc sie nie spalila ale nic nie znalazlem , moge wgrac sie do licznika, swiala dzialajala, co to moze byc, nowy licznik potrzebuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie nie grzeb w liczniku, tylko opisz w jakich okolicznosciach sie to zdarzylo. Po pierwsze spr bezpieczniki, po drugie, polacz sie VAgiem i sprawdz bledy, po trzecie, zrób test zegarów w VAGu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam wsadu do licznika Audi A6 4B0 920 930 K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Powiedz mi czy jak mam 4B0920930K VDO D07 AUZ7Z0X1166312 to mogę wgrać Twój wsad ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na razie nie grzeb w liczniku, tylko opisz w jakich okolicznosciach sie to zdarzylo. Po pierwsze spr bezpieczniki, po drugie, polacz sie VAgiem i sprawdz bledy, po trzecie, zrób test zegarów w VAGu.

 

co sie stalo pokazowalo mi ze batteria nawala, myslalem ze alternator poszedl ale nabijal, sprawdzilem baterie miala 8volt, probowalem ja nabic ale nic to wiedzialem ze czas na baterie, zostawilem w samochodzie na noc , na drugi dzien, chcialem przestawic auto a tu nic , pojechalem po nowa baterie, wstawilem uruchomilem auto, chodzi , ale pierwsze FIS nie dziala, i potem przejechalem sie i zadne zegary nie chodza

MOge wejsc vagiem do licznika, pokazuje mi VIN immo numer, jak ide licznik przetestowac , nic nie chodzi, zaden zegar nie chce sie wlaczyc, ani FIS test, jak ide sprawdzic bledy, to mi nic nie wyskakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki

Powiedz mi czy jak mam 4B0920930K VDO D07 AUZ7Z0X1166312 to mogę wgrać Twój wsad ??

 

Wgrać możesz. Pamiętaj o zrobieniu sobie backup oryginalnego wsadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wgrać możesz. Pamiętaj o zrobieniu sobie backup oryginalnego wsadu.

 

 

Backup mam nie wiem tylko czy poradzę sobie z immo :( może podeślę ci mój wsad i pomożesz mi przerobić :) daj nr tel na prv to jutro oddzwonię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, od padniętej baterii nie robią się takie ciekawostki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwna sprawa, od padniętej baterii nie robią się takie ciekawostki..

 

Czasem się robią :D

 

Jak masz sprawny licznik, zaczniesz wgrywać jakieś śmieci nie zrobisz resetu to przy najbliższym restarcie "padnięcie baterii i podpięcie nowej", do procka załaduje się ten skopany soft i dlatego takie cyrki.

 

Ale to tylko teoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasem się robią :D

 

Jak masz sprawny licznik, zaczniesz wgrywać jakieś śmieci nie zrobisz resetu to przy najbliższym restarcie "padnięcie baterii i podpięcie nowej", do procka załaduje się ten skopany soft i dlatego takie cyrki.

 

Ale to tylko teoria.

 

No tak, ale to nie jest wyłącznie następstwo padniętej baterii, ale także grzebania we wsadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne. To wina grzebania we wsadzie. Padnieta bateria tylko uwidocznila bledy. Dobrze ze nie w trasie i nie zmienilo danych immo.

Zaznaczam ze to tylko gdybanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przepraszam ze na tym forum ale moze tutaj ktos udzieli pomocy. Walcze z tym licznikiem tydzien. Potrzebuje wsadu do niego, pochodzi z A3 numer 8L0920980Q lub moze cos podobnego, benzyna. Bede ogromnie wdzieczny za jakakolwiek pomoc. Jesli wskazowka temperatury wskazuje 120stopni na zimnym i zaczyna dzialac dopiero poprawnie po 5minutach to uwalony licznik czy soft? Na starym liczniku jest OK. Dziekuje z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności