Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje wsad do passat 2,0 benzyna 115km 3B0 920 825. Czy mogłby mi ktos pomóc bo nigdy nie robilem licznika w ten sposob. Głownie rozchodzi mi o to ze licznik zaniza predkosć anglik. MOgę podesłąć oryginalny wsad z mojego licznika jakby ktoś byl by mi wstanie pomoc i zmodyfikować wsad???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuje wsad do passat 2,0 benzyna 115km 3B0 920 825. Czy mogłby mi ktos pomóc bo nigdy nie robilem licznika w ten sposob. Głownie rozchodzi mi o to ze licznik zaniza predkosć anglik. MOgę podesłąć oryginalny wsad z mojego licznika jakby ktoś byl by mi wstanie pomoc i zmodyfikować wsad???

 

Wrzuć tutaj wsady i ktoś na pewno ci przerobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3B0 919 890J VDO V10.rar

Witam. Może ktoś wie, pod jakim adresem w tym wsadzie zapisane są wskazania prędkościomierza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Może ktoś wie, pod jakim adresem w tym wsadzie zapisane są wskazania prędkościomierza?

 

Ja wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem:ok. A podzielisz się może z innymi swoją wiedzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jak zmienie tarcze zegarów od DIesla ze skala do 260km/h do licznika ktory mial 220km/h to jki wsad bym musial wgrac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poratuje ktos wsadem 3B1 919 880, nie moge nigdzie znalesc. Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc. Jak zwykle mozna liczyc na Ciebie w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje przerobic licznik 3B0 920 927A na eu jaki wsad mam wgrac?z góry dzieki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam wsadu do audi a6 nr 4B0920933M VOD 14 1,9 TDi 131KM

Edytowane przez kllimek888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam potrzebuje przerobic licznik 3b0 920 927a na eu jaki wsad mam wgrac?z góry dzieki!!!

 

3b0 920 827a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsad 3bo 920 827a jest ok ale brak temperatury na fis a w poprzednim liczniku tylko z immo2 mialem wyswietlana na fis! co musze zrobic by miec znow temperature wyswietlana na fisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zajaczek2006 musisz zrobić to co jest tu opisane a dokładniej to co napisał 1ufo w poście 950 w tym temacie http://forum.vw-passat.pl/threads/52106-Wymiana-licznika-bez-FIS-na-FIS-passat-3B-i-3BG/page48

 

W passacie przed liftem,nie wiem czy zauważyłeś ,że tu jest passat po lifcie(chociaż dziwne że z AFN) i licznik nie został zmieniony,tylko został przerobiony anglik na którym była temp.zewnętrzna, na europejski(poprzez wgranie wsadu).

 

---------- Dodano o 20:49 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:39 ----------

 

co musze zrobic by miec znow temperature wyswietlana na fisie?

Sprawdź jakie wartości masz w komórce 1E5 w obydwu epromach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem ale w po liftowych nie wsadzali fabrycznie silników AFN i on w podpisie ma passat B5(3B) a nie B5 3BG a rok to może pomylił mu się albo jest to rok pierwszej rejestracji ale niech się wypowie sam właściciel to wtedy się wyjaśni wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rzeczywiście pomylony mam rok i oznaczenie silnika w wolnej chwili poprawie profil. Problem jakby rozwiązany wgrałem wsad od bory 1j5920826c i o dziwo wszystko niby działa temperaturę już mam i żadnych błędów nie ma adaptacja i kodowanie kluczy przebiegła bezproblemowo jeszcze tylko muszę sprawdzić czy prędkościomierz nie przekłamuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licznik z golfa 1J0 919 890 B V06 potrzebny wsad do pasata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daniello268

Witam jestem nowy na forum mam pytanko czy znacie kogoś z warszawy lub okolic kto by mi zrobił kodowanie licznika oczywiście nie za darmo bo zaniża prędkość po przekładce z anglika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zawracam się z prośbą o udostępnienie wsadu, jeżeli jest to możliwe, albo ktoś by zrzucił ze swojego auta. A mianowicie potrzebuję wsadu licznika i wsadu ecu ponieważ nie moge zgrać licznika z ecu po wymianie zegarów, stare spaliły sie i nie dało rady odczytać pamięci z nich aby mozna było poprzeklejać elementy wsadu. A najdziwniejsze jest to że mam pin odczytany can commanderem i niestety niemożna zalogowac się vagiem cały czas wyskakuje że zły pin, i dlatego nie mogę przeprowadzić adaptacji nowego licznika. Do licznika mogę zalogowac sie normalnie i podczas wpisywania pinu z ecu po save wyskakuje error. Jeżeli ktoś by mógł mi pomóc z góry dziękuje. Mój silnik to 1.9 tdi 130 2003 rok ręczna 6 biegów avf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności