Skocz do zawartości
robrze

Jak otworzyć awaryjnie?

Rekomendowane odpowiedzi

passat B6 rozładowany akumulator jak otworzyć auto albo maske silnika ...żeby go naładować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passat B6 rozładowany akumulator jak otworzyć auto albo maske silnika ...żeby go naładować
po przekręceniu kluczyka w drzwiach kierowcy powinny się otworzyć one same mechanicznie a maska jest na linkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W kluczyku masz ukryty plastikowy grot . Wyjęty grot wkładasz do zamka (najpierw trzeba zdjąć zaślepkę ) i otwierasz auto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dz

otworzylem kluczykiem awaryjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dz

otworzylem kluczykiem awaryjnym

to jak otworzyłeś drzwi to ciąg za uchwyt od maski i otwórz naładuj aku i posprawdzaj co ci zżera prąd na postoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dz

 

---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 19:57 ----------

 

czemu się rozładowuje akumulator nie wiem z serwisie VW zrobili test akumulatora na teście dobry, podlaczył do komputera i nic nie znalezli co może obciążać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok dz

 

---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 19:57 ----------

 

czemu się rozładowuje akumulator nie wiem z serwisie VW zrobili test akumulatora na teście dobry, podlaczył do komputera i nic nie znalezli co może obciążać

alarm radio lub CB coś co jest źle podłączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dz Rafal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

a pytanie jak awaryjnie otworzyć tylne lewe drzwi jak są zablokowane blokadą rodzicielską ??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej,

 

a pytanie jak awaryjnie otworzyć tylne lewe drzwi jak są zablokowane blokadą rodzicielską ??

 

Pozdrawiam

 

A próbowałeś normalnie z zewnątrz?? Blokada rodzicielska powinna działać tylko od środka, bo chodzi o to, żeby dziecko przez przypadek nie otworzyło ich od środka.

 

---------- Post added at 15:30 ---------- Previous post was at 15:29 ----------

 

Może masz włączoną blokadę drzwi uruchamianą w zależności od opcji, po przejechaniu kilku metrów automatycznie, albo przyciskiem w uchwycie drzwi kierowcy, koło włączników opuszczania i podnoszenia szyb

 

---------- Post added at 15:33 ---------- Previous post was at 15:30 ----------

 

Ja się kiedyś tak załatwiłem... włączyłem blokadę drzwi (żeby nikt na światłach sobie nie wsiadł), a potem wysiadłem pod domem i chciałem zabrać torbę z tylnego siedzenia... nie dało rady, bo blokada była aktywna. Zamknąłem z pilota auto i otworzyłem (uzbroiłem i rozbroiłem alarm) i działa. Nie chciało mi się wracać do miejsca kierowcy i wyłączać guzikiem blokady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się kiedyś tak załatwiłem... włączyłem blokadę drzwi (żeby nikt na światłach sobie nie wsiadł)' date=' a potem wysiadłem pod domem i chciałem zabrać torbę z tylnego siedzenia... nie dało rady, bo blokada była aktywna. Zamknąłem z pilota auto i otworzyłem (uzbroiłem i rozbroiłem alarm) i działa. Nie chciało mi się wracać do miejsca kierowcy i wyłączać guzikiem blokady[/quote']

 

Nic nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś otworzyć blokadę drzwi przyciskiem na panelu drzwi od wewnątrz?

I mimo to nie działa? Dziwne, bo blokada rodzicielska powinna uniemożliwiać otwarcie drzwi tylko od wewnątrz...

Spróbuj może wsiąść do auta i włączyć blokadę drzwi i wyłączyć kilka razy, może coś nie łączy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś otworzyć blokadę drzwi przyciskiem na panelu drzwi od wewnątrz?

 

Tak próbowałem i lipa..

 

Spróbuj może wsiąść do auta i włączyć blokadę drzwi i wyłączyć kilka razy, może coś nie łączy...

 

Mówisz o tej blokadzie w komputerze ?

Oczywiście, centralny zamek cały czas pracuje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności