Skocz do zawartości
Variant CL

Słabe światła mijania...

Rekomendowane odpowiedzi

W moim Passacie B4 światła mijania dają jakieś dziwnie słabe i rozproszone światło...

Świecą jakoś tak daleko...gdy je obniżyłem, to wtedy światła drogowe świacą za krótko...

 

Dodam, że ma założone przekaźniki i na krótkie i na długie, żarówki nowe...

 

Co to moze być ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmos

moze odblysniki w lampach juz sie sypia albo pojawil sie na nich jakis nalot spowodowany nieszczelnoscia miedzy obudowa a szklem reflektora. musialbys zdjac szkla i obejrzec je w srodku.

moze tez poprzedni wlasciciel uzywal zbyt mocnych zarowek i odblysniki sie popalily. widzialem ostatnio cos takiego u znajomego znajomego :evil:, masakra, wstawil jakas chinszczyzne 100w i w ciagu dwoch tygodni zaczely oblazic odblysniki w obu lampach :570: .

jesli napiecie na gniazdkach zarowek masz ok, to cos musi sie dziac w srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz odbłysniki. A jakie żarówki wsadziłeś? Kiedyś kupiłem na prędce w hipermarkecie jakiś badziew za 15 zł (H7) ale nie jakieś super blue ksenon, zwykłe białe i światło marne, właśnie roproszone dawały. Na dodatek po miesiącu sie przepaliły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez to mialem a przyczyna bylo zle umocowanie zarowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez to mialem a przyczyna bylo zle umocowanie zarowki

 

I co zrobiłeś ?? Dokupiłeś mocowania ???

 

Przyznam, że u mnie też trochę "lata żarówka"...hmmm...

 

Zauważyłem też brud na odbłyśniku...czy szkła sa na silikonie czy zatrzask ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to jak wkladasz zarowke w klosz. Robilem to w dzien i bylem pewien ze jest"na swoim miejscu" a nie byla, dopiero wieczorkiem podjechalem kilka metrow od sciany i ja mocowalem i widzialem gdzie sie zalamuje swiatlo i czy nie jest rozproszone....a zarowki to oczywiscie H-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności