Skocz do zawartości
MAPET

B3 na glebie na 15 szerokiej na 9 cali ET2 !!??

Rekomendowane odpowiedzi

wiec chcialbym o fotki passatów b3 najlepiej kombi na felach 14 i 15 na glebie pokaznej dosc... ale zeby ktos najlepiej wiedzial co to za rozmair felgi! i ew opony... a nie zeby z fotki sie domyslac....

 

planuje poszerzone 15 ale tego malo i drogie... i moze poszerzyc 14... ale potrzbuje fot jak to wyglada

 

ew 16?

 

fotki moga byc oczywiscie na alu ;)

UWAGA !!! Zmiana lekka prosby o fotki jako ze kupilem 15 4x9 cali z opona 195/45 i ET 2 wiec jak ktos ma prosze o foto passka na takowych felach :)

Edytowane przez MAPET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niska 14 to bedzie ciezko. Ja mam nisko na 16 opona 195/45 i dokladka jest kolo 5cm nad ziemia, takze na 14 mysle ze bedzie ziemia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co jednak 15? ale przeciez 15 z chyba 195/50 to praktycznie seryjna guma... chyba ze obnizajac na seryjnej srednicy jest juz mega nisko?

 

kresek daj foto twojego

 

no dawac fotki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 16 z 195/40 zszedłem tak, że półoś trze o podłużnicę :)

 

14 czy 15 na dobrej glebie (więcej jak -80) będzie leżało na ziemi. Już na tych moich ledwo co da się jeździć bo sanki itp nisko.

 

Masz fotkę na stali- niestety nie wiem jakiej:

 

2118880290101445937bitdas8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba bede musial szukac 15 jednak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przod felga 7,5x15 opona 195x50x15 ET 35

 

Tył felga 8x15 opona 195x50x15 ET 15

DSC00008.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz jakiej lepsze fotki moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

volgip1040211.th.jpg

volgip8150205.th.jpg

 

Mój passat na oponie 195/50 koła 15 calowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

195/45 R 15 p10008161.jpgw800.png (za dużo może nie widac ale palca nie da rade wsadzic w nadkole) i zimowe balony 195/60 R 14 gleba2.jpgw600.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakim kierunku chcesz iść mapet? bardziej coś cult, czy w stalówki walisz :D

ja na twoim miejscu poszedł bym w 15" (14" zostawił bym dla polo ;) ) , gdyż w 15" posadzisz go ładnie na niskim profilu, i faktycznie będzie bojowo. Najlepiej jeszcze coś skręcanego - wrzucić ranty na 3" tył + 2" przód ;) .....NAJważniejsze - jak szerokie chcesz fele - bo to najlepszy odnośnik do szerokości opony ;)

powiedz w jakie fele ciśniesz a znajdę ci parę zdjęć z rozmiarami, bo po ostatnich zlotach Vag group mam trochę fotexów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest moj z oponami 195/45 i 215/40;d

 

passatc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 15" gotti 7.5' i na tym opony 195/45/15 i bede obniżał dam fotki jak to wyjdzie. ja bym jednak szedl w 15. o 14" zapomnij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jaka to sr 15 czy 16?

 

poszwerzona stal cos min 8 cali przod i pewnie pow 8 tyl cos pewnie typu 9 cali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 cali przod i pewnie pow 8 tyl cos pewnie typu 9 cali

 

jak poszeżana to nie żałuj sobie, niech będzie widać że jest szeroko 9j przód i 10 tył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy na B3 nie bedzie 10@ na tyle za szeroko ;) - co by nie bylo - powodzenia w modach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy na B3 nie bedzie 10@ na tyle za szeroko

ma być za szeroko -zero kompromisów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

W tym temacie jestem po raz pierwszy. Wpadłem tu trochę przez przypadek, a trochę z ciekawości bo sam miałem kiedyś B3...

I mam pytanie - czy te auta wogóle jeżdżą, czy są tylko do stania i "prezentowanie się". Niektóre to nawet wyglądają całkiem całkiem, ale jeździć nimi to chyba jak wozem drabiniastym (patrząc na Polskie realia, dziury i progi). Każdą nierówność to chyba na kręgosłupie czuć :D

Zresztą atrapy pod zderzakami gdzieniegdzie popękane ;)

Pozdrawiam i życzę pieknego glebowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poem w ten sposób: mam auto tak samo komfortowe jak b5 (Toledo 2000r) zostawilby passata o 5 razy w tyle, pali 2 razy mniej, mimo to moje b3 jest tym b3, owym autem ktore uwielbiam i mimo tego, iz wlozylem w nie mnostwo pieniedzy i jeszcze wiecej czasu - dlatego jest bezcenne, a to , ze czuc kazda dziure, to jest pojecie wzgledne, gdyz akurat mnie, kiedy mam 2 auta - mnie to nie przeszkadza a nawet mi to bardzo lezy, gdyz czuje szosę, mam feeling typowo sport - twardo i bez kompromisow, ponadto muza taka ze malo co klapa nie wypadnie, drugie auto zas to komfort, przyspieszenie, male spalanie, i tez audio nienajgorsze, wiec....:)

 

,,,zalezy do kogo kierujesz takie pytania kolego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...zalezy do kogo kierujesz takie pytania kolego....
Do Was, czyli do właścicieli "zglebionych" furek. A pytanie się samo jakoś tak zrodziło kiedy przeglądałem wątek. Mam samochód na standardowym zawieszeniu, więc dla mnie to trochę egzotyka i stąd pytam. Ale jak się spoko śmiga, to tylko pogratulować i życzyć "szerokości na całej długości".

Pozdrawiam i sorry za wprowadzenie małego OT.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie.

W tym temacie jestem po raz pierwszy. Wpadłem tu trochę przez przypadek, a trochę z ciekawości bo sam miałem kiedyś B3...

I mam pytanie - czy te auta wogóle jeżdżą, czy są tylko do stania i "prezentowanie się". Niektóre to nawet wyglądają całkiem całkiem, ale jeździć nimi to chyba jak wozem drabiniastym (patrząc na Polskie realia, dziury i progi). Każdą nierówność to chyba na kręgosłupie czuć :D

Zresztą atrapy pod zderzakami gdzieniegdzie popękane ;)

Pozdrawiam i życzę pieknego glebowania ;)

Kolego sama oszczędność :D Są dziury więc po obniżeniu musisz jechać wolniej przez to nie tłuczesz całym samochodem i spalanie maleje :D A co do krawężników i progów to passat nie jest samochodem terenowym żeby się pchać nie tam gdzie trzeba u mnie jest tylko passat i jest on samochodem do jazdy na codzień nie ma 2 w zastępstwie na głębsze przeprawy i jakoś sobie radzę :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności