Skocz do zawartości
pablo2910243

problem z przyciskami w passacie b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ściągnąłem sobie instrukcje do Passata b6 ale nie znalazłem oznaczeń tego Przycisku na górze

konsola.jpg

Edytowane przez pablo2910243

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widac prefekcyjnie ale moze to byc ogrzewanie przedniej szyby. Ja u siebie mam manuala wiec reki nie dam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lewej ogrzewanie przedniej szyby, w środku nawiew na przednią szybę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam , bardzo przydatna funkcja grzania szyby na nadchodzące dni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z lewej grzanie przedniej szyby, po środku odparowywanie/odmrażanie przedniej szyby (włącza się klima, silny nadmuch i grzanie przedniej szyby) ;)

Edytowane przez stefwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, właśnie miałem napisać oddzielny wątek, bo podejrzewam, że coś u mnie z tym ogrzewaniem przedniej szyby jest nie tak.

 

Dzisiaj akurat dobry dzień, ale ja nie widzę żadnego efektu (oprócz zapalenia się lampki na przycisku). Włączenie nawiewu na przednią szybę powoduje zapalenie się lampki od podgrzewania przedniej szyby, wtedy efekt jakiś jest, ale to chyba bardziej za sprawa samego nawiewu.

 

Zanim podjadę do ASO: jak mogę najłatwiej sprawdzić czy to grzanie działa, czy nie? Widziałem poprzedniej zimy w mondeo - tam błyskawicznie widać było, że lód puszcza, a szyba odparowywuje.... teraz lodu nie ma, ale jest śnieg, woda... poza tym chyba ta szyba powinna robić się chociaż trochę ciepła po kilku minutach, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem do czynienia z taka szyba w sharanie i dzialalo to natychmiast.

Instrukcja od passata mowi tylko, ze aby wlaczyc ogrzewanie szyby nalezy uruchamoc silnik. Grzanie wylacza sie po okolo 10min.

Edytowane przez adrpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego rozumiem, że masz cieniutkie paseczki na przedniej szybie????

Sprawdz może bezpiecznik.....

Doprowadź do zaparowania, zrób nawiewy na min i się okaże. A najlepiej jak zrobisz to rano jak auto będzie zimne, wejdź do niego przez chwilę nie odpalaj aż szyba zaparuje i będzie wiadomo jak odpalisz. Zobaczysz czy puszcza od dołu od nawiewów czy od razy cała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności