Skocz do zawartości
szczepbydg

Elementy zderzaka ich kod oraz ewentualna polerka b5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem niedawno kupilem passata b5 pech chciał ze juz w pierwszym miesiacu mialem stłuczke co prawda nie z mojej winy nie mniej jednak szkoda mi autka. Zastanawiam sie jaka nazwe nosi element znajdujacy sie na fotce ktory jest pekniety czy mozna go wymienic nie kupujac calego nowego zderzaka i jeszcze pytanie czy rysy na zderzaku dadza sie zapolerowac czy moze malowac caly zderzak.

Pozdrawiam

 

 

img2080ag.jpg

 

img2081j.jpg

 

img2082a.jpg

 

img2083p.jpg

 

img2084w.jpg

 

img2085tb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę listwę możesz kupić osobno. Ale nie znam jej numeru niestety :(

A zderzak bym pomalował na Twoim miejscu-o ile nie jest przełamany nigdzie.

 

Już znalazłem numer: 3B0807719 :)

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie o to mi chodzilo wlasnie juz znalazlem w hurtowni za 19zl :) a jak z tym lakierem? myslalem nad pasta polerska bo to sa naprawde plytkie rysy. Ponoc ta jest dobra http://www.allegro.pl/item752899026_farecla_g3_profesjonal_pasta_polerska_wyprzedaz.html tylko nie wiem czy ona bym wystarczyla.. Malowanie calego zderzaka to chyba koszt kolo 200zl. Chyba ze moze zna ktos jakiegos dobre i taniego lakiernika w kuj-pom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myslalem nad pasta polerska bo to sa naprawde plytkie rysy. Ponoc ta jest dobra http://www.allegro.pl/item752899026_...wyprzedaz.html tylko nie wiem czy ona bym wystarczyla..

 

Tak ta pasta jest nawet b. dobra tylko cos dziwnie tania normalnie za tubke 300 ml sie tyle placi, wiec zeby byla orginalna. Ale jak ona nie pomoze to jednak trzeba trysnac zderzak. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra polerka i nie będzie znać rys ze zderzaka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkowicie nie znam sie na malowaniu... czy pasta dziala rowniez na elementach plastikowych? czy mozna prysnac tylko na przod zderzaka i zapolerowac czy malowac caly. ponad to oposcil mi sie zderzak z jednej strony ze moge wlozyc palec pod lewe swiatlo widac to na 3 zdjeciu, a na 5 zdjeciu drugie swiatlo i tam zderzak trzyma sie prawidlowo. ktory element odpowiada za podwieszenie zderzaka czy bede mogl wymienic samo mocowanie?

 

 

P.S.

Zapraszam fachowców od LPG do mojego tematu może ktoś pomoze...

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=651956#post651956

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności