Skocz do zawartości
Navkol

Lusterka z kierunkowskazami

Rekomendowane odpowiedzi

1.Zaznaczone na czerwono i niebiesko srubki trzeba odkrecic,

2.Czerwone strzalki to wsowki ktore trzeba delikatnie wysunac z plastiku ktory jest przykrecony do kierunku( zielone strzalki),

tego plastiku( duza czerwona strzalka). Na zdjeciu z obcazkami zaznaczony na czerwono kierunek i polaczony z nim plastik powinien byc sciagniety i wtedy ta obudowe do góryZostaje wtedy tylko przytrzymujac za aluminiowy stelarz lusterka pociągnąć obudowe do góry( zaczepy przytrzymujace obudowe juz widac) i po robocie, aha czarnej ramki nie trzeba wypinac (choc z pierwszym lusterkiem nie wiedzialem i sie troche zmeczylem i ja odpialem) ramka zostanie na aluminiowym stelarzu lusterka .. Z pierwszym lusterkiem walczylem jakies trzy godziny bo nie wiedzialem jak sprawe ugryzc za to drugie poszlo w pol godzinki. Teraz tylko pomalowac i podlaczyc hmm i zlozyc najpierw, z tym bedzie chyba wiekszy problem. Sorki ze zdjonka takie nie po koleji ale to moj debiut wiec wybaczcie

Mam nadzieje ze pomoglem.

WSOWKI 2 1.JPG

plastik.JPG

POKRYWKA 1.JPG

2.JPG

Edytowane przez wujas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montaż takiego lusterka jest banalnie łatwy ... wystarczy połączyć biało/czarny kabelek z kostki od lusterka z zielono/czarnym kabelkiem który wychodzi z różowej kostki (strona kierowcy w anglikach)

 

Druga strona ---> znowu biało/czarny kabelek z kostki od lusterka połączyć z kabelkiem czarno/białym (nie biało czarnym )tez różowa kostka( strona pasażera anglik)

kabelek brazowy z kostki od lusterka zostawiamy gdyż on już jest uziemiony

Po takiej instalacji zostaje nam tylko cieszyć się nowym modem ....

Ja właśnie zamontowałem takie lusterka u siebie w aucie i jestem bardzo z nich zadowolony :) pozdro Arek

 

a tu mała pomoc

http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.passatplus.de%2Fumbauten%2Faussenspiegel%2Fblinkerspiegel.htm&sl=de&tl=pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w PL jest to do kupienia?, chodzi o te kierunki

spiegelblinker-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a moze ktorys z kolegow opisze jak zarowke wymienic coby niepolamac jakiegos plastiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie odświeżam kotleta, otóż jestem po wymianie lusterek i niby wszystko ładnie pięknie ale szkła lusterek drgają na wolnych obrotach i podczas jazdy (lusterka to zamienniki), czy ktoś ma podobny problem i jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności