Skocz do zawartości
Navkol

Świecące nakładki na progi

Rekomendowane odpowiedzi

fajny bajer :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie tam podoba, ładnie by w nocy wyglądało :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

jeśli lubi się mieć choinkę zamiast auto to nie ma sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny bajer

nie wiem jak to w praktyce wyglądałoby , ale kumpel ma w ML'u takie oryginalne , i wygląda świetnie.oczywiście świeci tylko po otwarciu drzwi.zaznaczam że ma oryginalnie założone, kolor zgrany z podświetleniem zegarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolor zgrany z podświetleniem zegarów

Te są ciut za jasne jak dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu_82

Jeszcze taka sprawa, podświetlone LED'ami, czy świetlówką?

Po jakims czasie świetlówka się "kończy" i zaczyna statecznik piszczeć, strasznie to denerwujace... A przetwornica do LED'ów zalana wodą daje ten sam efekt [miałem z czymś takim do czynienia w Mitsubishi Pajero]

 

Wykonanie średnie wg mnie, ale pewnie na żywo inaczej wyglada... kwestia gustu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechu

ciekaw jestem tylko gdzie Ty bys tam swietlowke zmiescil...bo chyba nie chcesz wycinac pod ta nakladka dziury w progu?? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu_82

Świetlówkę miało Mitsubishi Pajero, jakaś limitowana hamerykańska wersja... Facet zalał auto wodą podczas przeprawy przez rzekę i się skaszaniło.. Co najlepsze listwy były klejone do progpw... Zero jakiejkolwiek możliwości ingerencji... no ale [cytujac właiciela] "Amerykanie lataja w kosmos, oni wiedzą, co robią, to wszystko jest przemyślane" :rotfl:

 

Nie powiedziałem, że to się zmieści do paska :P najlepiej by było zrobić to folią Indiglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość meriam3

szukam takich ale niepodświetlanych czy ma ktoś namiar albo link prosze na GG8395143 niewiem czy w ASO nie mają tego ale ostatnio byłem i niemogłem się doprosić bo zapomniałem

 

A tak na marginesie to extra ale dlamnie to zbyt wyzywające chyba że na laski jekieś lecisz to tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności