Skocz do zawartości
marekstopa1987

problem z VR brak ciśnienia na jednym cylindrze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam problem z moim VR6 zmieniałem cały dół na inny bo stary się zatarł czyli blok,wał od sharana 97 r.planowałem głowicę oraz zakładałem nowy rozrząd i uszczelkę.Dzisiaj była próba odpalenia udało się chodził ładnie po 2 godz.przestał chodzić na jeden tłok ciśnienie 1,5 b a na pozostałych po 12 myślałem,ze przewód ale niestety nie prosiłbym o rady gdzie dalej szukać z góry dzięki

 

---------- Post added at 19:34 ---------- Previous post was at 19:25 ----------

 

sorrki dopiero zaczynam

 

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

 

w poprzednim silniku wyleciały półksiężyce z pod wału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A robiłeś zaworówkę głowicy? No i czy dałeś nowe pierścienie? W jakim stanie były tłoki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znow wrozenie ze szklanej kuli. Wiecej szczegółów - co wymieniłeś, co zostalo ze starego silnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecej szczegółów - co wymieniłeś, co zostalo ze starego silnika?

To jest tak z vrami jak się papraki za niego zabiorą.Mi robi silnik w poprzedniej vrce i nic podobnego się nie przydarzyło poza dzwonem -ale silnik nawet później odpalał bez żadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a świece dobrze dokręcone?? troche dziwne że chodził i po 2 godzinach stracił ciśnienie na jednym garze ale przyczyn może być wiele , uszczelka głowicy , pierścienie szpilki od głowicy nowe dałeś , może być niepoprawnie skręcona głowica , pęknięcie głowicy , spuchnięty korbowód [ w sytuacji gdyby zassał wodę ] itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności