Skocz do zawartości
gino9

Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co do skrzyni tragedii nie ma, tylko mnie za demontaż skrzyni pociągną. Dzięki kolego

 

---------- Post added at 10:42 ---------- Previous post was at 10:41 ----------

 

Przepraszam Koleżanko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego kolego a nick od nazwiska tak na przyszłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam :)

 

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

 

A koledzy jeszcze jedną sprawe mam musze wymienić u siebie klocki z przodu i amortyzatory z tyłu polecicie mi jakąś dobrą firmę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klocki ferodo lub trw. A amory to KYB albo bilstein.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klocki ferodo lub trw. A amory to KYB albo bilstein.

 

potwierdzam ja wymieniłem tarcze na power discs od ate plus klocki greenstuffy od trw, staję dęba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kaktus Problem niewielki. Jak już chcesz wymieniać to wymien 2 plecionki od razu. Wydech należy odkęcić od kolektórów (po 3 śruby)

 

Witam,

mam pytanie co do tych trzech śrub (razy 2). Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć jakiego są rozmiaru/typu? Pytam, bo zamierzam je kupić w razie gdyby stare nie chciały się odkręcić lub by urwały się podczas odkręcania.

 

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam są szpilki razem z nakrętkami. Radze dobrze namoczyć jakimś preparatem abyś ich nie urwał bo może być potem cieżko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Możesz określić ich rozmiar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja mam zalany mobil 1 semisintetic 10w40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam zalany mobil 1 semisintetic 10w40

 

...ja również i jestem zadowolony, mój AMX również jest szczęśliwy i miło mruczy... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiaru nie pamiętam. Najwyżej jak odręcisz jedna to podjedz do sklepu z nią i kup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie ale nie odnośnie mocowania tarczy hamulcowej przód, czy dobrze mi się wydawało, że one się trzymają na śrubach od mocowania kół, te śruby je utrzymują ?? Zdejmowałem koła z przodu aby ustalić zużycie klocków i tarcz z przodu i po ściągnięciu koła tarcza była luźna gdyby nie zacisk to bym mógł ją bez problemu zdjąć. Mam ten samochód tydzień, przedtem miałem opla i hondę i tam tarcza była mocowana do półosi. Czy to możliwe, że tu mocowanie jest tak proste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe - jak założysz koło i je przykręcisz to wówczas nie ma szans aby miała jakikolwiek luz :)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie bo już zwątpiłem :)

 

---------- Post added at 14:41 ---------- Previous post was at 14:27 ----------

 

A może mi ktoś polecić taki dobry zestawik na przód tarcze i klocki ale tak do 450 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć jak u mnie są w sedanie mocowane tylnie amortyzatory? Na necie i na forum juz widziałem dwie wersie jedna, to że łapa odkręcana od spodu a druga to od bagażnika mocowana i ani nie widzę łapy od spodu a w bagażniku nawet po zdjęciu tapicerki nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może mi ktoś powiedzieć jak u mnie są w sedanie mocowane tylnie amortyzatory? Na necie i na forum juz widziałem dwie wersie jedna, to że łapa odkręcana od spodu a druga to od bagażnika mocowana i ani nie widzę łapy od spodu a w bagażniku nawet po zdjęciu tapicerki nic nie widać.

 

Mocowania masz w nadkolu jak się nie mylę 2 śruby (16-17) na dole masz jedną na przelot, ale pamiętaj żeby wyjąć tylnego amora musisz rozpiąć (wyjąć) górny wahacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie jest czujnik temperatury w 2.8 ACK mechanik mówił mi że jest zintegrowany ze zbiornikiem płynu chłodzącego. Pojawił się problem odkąd się ochłodziło w momencie odpalania auta gdy postoi na chodzie włącza mi się kontrolka temperatury silnika, na zimym silniku. Po chwili się wyłącza i wszystko wraca do normy.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności