Skocz do zawartości
gino9

Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy może ktoś powiedzieć jak i gdzie najlepiej zrobić przeróbkę Tiptronica na manuala w pasku 2,8 4motion z 2002r

Jakie to moga być pieniadze bo domyślam się ze koszt od 3500zł w górę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy czy może ktoś powiedzieć jak i gdzie najlepiej zrobić przeróbkę Tiptronica na manuala w pasku 2,8 4motion z 2002r

Jakie to moga być pieniadze bo domyślam się ze koszt od 3500zł w górę..

 

Jak masz dobrego mechanika to Ci to ogarnie troszke roboty jest a cena tak jak piszesz 3500zł w góre

http://forum.nmr-riders.pl/printview.php?t=1901&start=0&sid=aeb9119ada0fe0719eaada740f052735

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy czy może ktoś powiedzieć jak i gdzie najlepiej zrobić przeróbkę Tiptronica na manuala w pasku 2,8 4motion z 2002r

Jakie to moga być pieniadze bo domyślam się ze koszt od 3500zł w górę..

 

a nie lepiej zrobić skrzynię, w tej cenie masz kompletny remont i gwarancję :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie skrzynia na razie chodzi ale jakoś mi się znudziła i zatęskniłem za manualem ,głównie chodzi o osiągi auta.

Edytowane przez schabo78
dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi,

Anyone can help me. Can anyone tell me the quality of the products Rotinger And SRLine (Polcar)

 

They are quality products or poor quality.

 

I apologize

 

Thanks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Car Parts of that's producent's can be "made in china" like all it is today, but people still testing of this. The opionion is very different.

Maybe somebody else tell about this something more...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hi,

Anyone can help me. Can anyone tell me the quality of the products Rotinger And SRLine (Polcar)

 

They are quality products or poor quality.

 

I apologize

 

Thanks

I'm agree with danielciagala. There are many different opinions about Polcar's parts. I have had boot struts in my b3. They worked well a few years. I think you must test them yourself.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś mógłby mi pomoc po z czytaniu błędów wyświetliło mi się coś takiego:

17518 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: B2 S2: Heating Circuit Short to Plus

P1110 - 35-00 - -

17526 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P1118 - 35-00 - Please Register/Activate

Czy oba błędy związane są z sondą lambdą, ten drugi jest jakiś dziwny. Mógłby ktoś dać linka do aukcji internetowej tej uszkodzonej sondy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzieś czy oby na pewno sonda jest popsuta. Pomierz to jakims miernikiem. Kupić nie sztuka.

Poza tym napisz co za samochód - w profilu nie masz , wygląda jakby auto z czterema sondami , ale ostatnio szklana kula wzięła i się zbiła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profil uzupełniony (co do AMX nie mam pewności, sprawdzę pod koniec tygodnia jak się wróci do domu). Podpowiedz mi o którą sondę chodzi, gdzie ją odnaleźć. B2 S2 to jest chyba opis, która to sonda. Jak to rozszyfrować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B2 S2 wygląda jak drugi bank druga sonda , czyli sonda za katem - bank drugi to sonda po stronie kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który z kolegów jest w posiadaniu zagazowanego kombi w automacie? z 2.8 oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Który z kolegów jest w posiadaniu zagazowanego kombi w automacie? z 2.8 oczywiście.

ja od niedawna jestem zagazowany :)

 

U mnie skrzynia na razie chodzi ale jakoś mi się znudziła i zatęskniłem za manualem ,głównie chodzi o osiągi auta.

:kijemgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keledzy,dzisiaj po pracy wsiadam do samochodu,przekręcam stacyjkę,a na fisie napis: "OIL SENSOR WORKSHOP"

Ktoś się spotkał już z tym?Co to dokładnie znaczy?

Poza tym wszystko ok.Normalnie pali i jedzie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może,czy są jakieś wtyczki,którym wilgoc mogła zaszkodzic,bo tutaj (tj.w Danii) jej nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wie ktoś może,czy są jakieś wtyczki,którym wilgoc mogła zaszkodzic,bo tutaj (tj.w Danii) jej nie brakuje.

Wtyczka jest tylko na samym czujniki ewentualnie przewód gdzieś przetarty ale na 90% czujnik w misce do wymiany podczas wymiany oleju można go wymienić on sygnalizuje tylko stan oleju 0-1 niema-jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wie ktoś może,czy są jakieś wtyczki,którym wilgoc mogła zaszkodzic,bo tutaj (tj.w Danii) jej nie brakuje.

Spróbuj odłączyć i włączyć ponownie czujnik poziomu oleju w misie olejowej. Sprawdź, czy na odłączonym jest taki komunikat. Drugi czujnik od oleju znajduje się w zamku przedniej klapy, (choć to może wydawać się

śmieszne). Jest taki mały, czerwony i siedzi głęboko w zamku. Nie dalej, jak miesiąc temu wyświetlił się komunikat "Sprawdź stan oleju", a czujnik ciśnienia świecił na żółto. Sprawdziłem olej ale nie brakował, następnie czujnik w misce. Ten był ok. Winnym okazał się ten w zamku. Kilkakrotne ruszanie nim pomogło. Komunikat przestał się wyświetlać i do dziś jest ok. Częściej jednak podobno psuje się ten w misie olejowej, więc proponuję od niego zacząć. W razie czego jest taki sam jak w innych motorach Vw i nie jest drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
on sygnalizuje tylko stan oleju 0-1 niema-jest.

 

Spełnia również funkcje czujnika temperatury oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spełnia również funkcje czujnika temperatury oleju.

 

A oriętujesz się może gdzie na Vagu znalęść ten parametr (kanał)

Bo planuje założyć kolejny budzić z temp. oleju. z czujnikiem w adapterze filtra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności