Skocz do zawartości
gino9

Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion

Rekomendowane odpowiedzi

... co do szwajcarów sie nie wypowiem w jakim stanie przyjezdzaja do nas bo nie wiem pozdro

 

Zapewne w stanach różnych.

Mój mroczny pastuch też ze Szwajcarii. Kupiłem od handlarza który go sprowadził i zagazował.

Auto odpicowane, gadka, że 'stuknięte' prawy przód. A i rzeczywiście, lampa nie ori maska bez rysy, widać że świeżutka.

Że drzwi kierowcy i klapa tylna z innego auta to się dopiero z czasem dowiedziałem ;)

 

Nie ma aut-okazji od niedzielnych emerytów - takimi autami jeżdżą ludzie jak my wszyscy.

Ważne żeby nie było naciągane po dachu czy innych akrobacjach i nie straszyło zgniłą karoserią lub innym zombie pod maską.

Jedzie prosto to +, nie ma luzów na kierownicy +, pracuje równo +, nie słychać odgłosów starej szafy ze skrzyni czy zawieszenia to same plusy.

Minusy stety czy nie.. można przełknąć a potem walczyć, bo nie ma ideałów :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jeszcze nie poddałem, poprostu narazie odpuszczę. Może uda mi sie znaleźć niewiele droższego B5 FL.

Uwierzcie mi, że ojciec mojej kumpeli nie w.ebałby mnie na minę :).

 

Ale tak jak napisał nitemarek, że nie ma ideałów. Ja jestem przygotowany włożyć 5 klocków w podstawowe naprawy, nawet dla mnie lepiej, bo przynajmniej bede wiedzial co mam i czego moge sie spodziewać - dlatego szukam dobrej taniej sztuki, niekoniecznie w idealnym stanie lakierniczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie masz konta musisz założyć albo poszukać na gogle może jest gdzieś na jakimś serwerze

 

 

 

a tamten oglądałeś? szybko się poddałeś w poszukiwaniach za rok to już nie dasz rady bo w grudniu koniec świata :P, ja to tylko czekam na sniegi :)

 

 

na chomiku znajdziesz wszystko, instrukcje do B5, do CC też jest Sam Na Prawiam Passata B5, ale jak nie masz 2-3zł to musisz szukać na innych serwerach

 

Teraz zrozumiałem. Twoja pomoc koledze polegała na zasugerowaniu mu, żeby sobie poszukał i jak już znajdzie zapłacił 2 - 3 PLN.

Pozdrawiam

 

---------- Dodano o 21:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:31 ----------

 

Koledzy,

Czy łatwo sprawdzić numer silnika pod maską? Nie chodzi mi o np. sprawdzenie numeru na nalepce w bagażniku, tylko o zidentyfikowanie numeru na samym silniku. Czy to jest możliwe bez odkręcania czegoś? Gdzie ten numer się znajduje? Wskazówka typu: z lewej, prawej, obok jakiegoś elementu itp.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy stoję przed dylematem jakie tarcze do passka chodzi o firmę

co polecicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie jeszcze nie poddałem, poprostu narazie odpuszczę. Może uda mi sie znaleźć niewiele droższego B5 FL.

Uwierzcie mi, że ojciec mojej kumpeli nie w.ebałby mnie na minę .

nom to życzę powodzenia w łowach, ale chcesz fl niewiele droższy 2.8V6 4-motion??? nie zrozum mnie źle ale tak mi się wydaje że szukasz czegoś na co Cię nie stać potem będziesz miał problemy z tanim zakupem, włożenie kasy w szrota to nie rozwiązanie nawet 5tysi zastanów się dobrze zanim zrobisz głupote dobrze radzę z doświadczenia ps. kumple czasem wwalają na największe miny

 

Teraz zrozumiałem. Twoja pomoc koledze polegała na zasugerowaniu mu, żeby sobie poszukał i jak już znajdzie zapłacił 2 - 3 PLN.

Pozdrawiam

za przeproszeniem jakiś pusty jesteś na chomiku znalazłem bo mam tam konto nikogo nie namawiam i nie zmuszam jest masę darmowych serwerów trzeba tylko poszukać chyba wyraźnie to napisałem za nikogo po szukajce biegać nie będę, masz mózg to go używaj bo zaniknie, co do kasy tyle kosztuje dostęp chyba 2GB jakieś 3zł, jak nie kumasz to chociaż nie zawracaj gitary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie AQD jest nabite po lewej stronie zaraz z przodu na rancieu góry.

 

Co do tarcz to była o tym wielka dyskusja --- proponuję kupić zwykłą Mikodę - podnie się równie szybko co Zimmerman i ATE , a przynakmniej jest dwa razy tańsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nom to życzę powodzenia w łowach, ale chcesz fl niewiele droższy 2.8V6 4-motion??? nie zrozum mnie źle ale tak mi się wydaje że szukasz czegoś na co Cię nie stać potem będziesz miał problemy z tanim zakupem, włożenie kasy w szrota to nie rozwiązanie nawet 5tysi zastanów się dobrze zanim zrobisz głupote dobrze radzę z doświadczenia ps. kumple czasem wwalają na największe miny

 

 

za przeproszeniem jakiś pusty jesteś na chomiku znalazłem bo mam tam konto nikogo nie namawiam i nie zmuszam jest masę darmowych serwerów trzeba tylko poszukać chyba wyraźnie to napisałem za nikogo po szukajce biegać nie będę, masz mózg to go używaj bo zaniknie, co do kasy tyle kosztuje dostęp chyba 2GB jakieś 3zł, jak nie kumasz to chociaż nie zawracaj gitary

 

 

Zabolało, czy co? Skoro ja, z powodu rzeczowego kulturalnego spostrzeżenia, jestem pusty to jaki jesteś ty reagując na nie obelgami?

 

Ludzie na forach proszą zazwyczaj o konkretną pomoc... Nie proszą o "oczywiste oczywistości".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nom to życzę powodzenia w łowach, ale chcesz fl niewiele droższy 2.8V6 4-motion??? nie zrozum mnie źle ale tak mi się wydaje że szukasz czegoś na co Cię nie stać potem będziesz miał problemy z tanim zakupem, włożenie kasy w szrota to nie rozwiązanie nawet 5tysi zastanów się dobrze zanim zrobisz głupote dobrze radzę z doświadczenia ps. kumple czasem wwalają na największe miny

 

Paragon,

Gentelmeni nie rozmawiaja na temat kasy, ale tak naprawdę stać mnie, żeby kupić dużo droższe auto, tylko po co ?

Tak na marginesie to jeździłem motocyklem 4 razy droszym od tego Paska (Suzuki GSXR 1000 K7) w którym tłumiki Arrow Thunder Titan były tyle warte co ten samochód. Autko ma być w dobrym stanie, a ja sobie je dopiscuje na perfekt, za niewielkie pieniądze. Nie potrzebuje mieć R36, czy W8 na pokaz. Mało tego jeszcze bym nakleił z tyłu że jest to wersja 1.6 :). Jestem skromnym człowiekiem ...

Nie spieszy mi sie bo narazie mam czym jeździć - Audi A6 Avant. Raczej chciałbym sie pobawić tym Paskiem, cały nowy sportowy wydech, jakieś fajne zawieszenie, może turbo, jakieś miłe dodatki ... sam wiesz o co kaman...

Edytowane przez Panasonix82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabolało, czy co? Skoro ja, z powodu rzeczowego kulturalnego spostrzeżenia, jestem pusty to jaki jesteś ty reagując na nie obelgami?

jesteś mocno przewrażliwiony, dałem Ci prostą odpowiedz a Ty szukasz nie wiadomo czego jak się poczułeś obrażony to przepraszam miałem na celu jasne postawienie sprawy nie musisz jakimiś podtekstami podjeżdzać

 

Ludzie na forach proszą zazwyczaj o konkretną pomoc..

i ją zazwyczaj dostają, chyba że marudzą jak baba w ciąży, tyla ode mnie

 

ak na marginesie to jeździłem motocyklem 4 razy droszym od tego Paska (Suzuki GSXR 1000 K7) w którym tłumiki Arrow Thunder Titan były tyle warte co ten samochód. Autko ma być w dobrym stanie, a ja sobie je dopiscuje na perfekt, za niewielkie pieniądze. Nie potrzebuje mieć R36, czy W8 na pokaz. Mało tego jeszcze bym nakleił z tyłu że jest to wersja 1.6 . Jestem skromnym człowiekiem ...

nie no spoko chciałem Cię przestrzec przed moimi błędami, kupiłem auto tanio (taniej niż model chodził) włożyłem może 3 razy więcej kasy bo myślałem że zrobię na perfekt, ale niestety tylko utopiłem kasy, mam nadzieję że znajdziesz tez wymażony model, pochwal się jak coś będziesz miał :)

Edytowane przez Paragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie a może nawet zastosował cos innego zamiast seryjnego sprzęgła. Głównie chodzi mi o pozbycie sie dwumasy i zastosowaniu zwykłego koła, szukałem na necie ale do 2.8 cisza. Do 1.8T jest pełno będe wdzieczny za wszelkie info...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktos wie a może nawet zastosował cos innego zamiast seryjnego sprzęgła. Głównie chodzi mi o pozbycie sie dwumasy i zastosowaniu zwykłego koła, szukałem na necie ale do 2.8 cisza. Do 1.8T jest pełno będe wdzieczny za wszelkie info...pozdrawiam

 

tak przyłącze się do pytania kolegi trochę z innej beczki a mianowicie czy w tipie jest dwumasa czy tam jest inaczej rozwiązane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak przyłącze się do pytania kolegi trochę z innej beczki a mianowicie czy w tipie jest dwumasa czy tam jest inaczej rozwiązane?

 

Jest sprzęgło hydrokinetyczne i do tego koło zamachowe.

 

http://allegro.pl/kolo-zamachowe-wieniec-audi-a6-c5-2-8-v6-automat-i2769607312.html

 

 

 

 

Panowie mam taką propozycje ponieważ w naszym wątku jest już 270 stron ciężko cokolwiek znaleźć i co jakiś czas padają te same pytania. Wychodzę z propozycją żeby zwerbować kilku chętnych, wydobyć najważniejsze informacje z wątku i stworzyć kompendium o 2.8 V6 a admin/mod wrzucił by to na pierwszą stronę. Ilość stron podzielili byśmy przez ilość chętnych i każdy by dostał swój zakres stron od do.

 

Rozpoczynam listę

 

1. Awariall

2. Paragon

Edytowane przez Awariall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ilość stron podzielili byśmy przez ilość chętnych i każdy by dostał swój zakres stron od do.

ja zawsze jestem chętny o ile się nadaje :P i jak by miało to wyglądać?

 

2. Paragon

 

Jest sprzęgło hydrokinetyczne i do tego koło zamachowe.

czyli to samo co w zwykłym automacie bez tipa, nie ma udziwnień :)

Edytowane przez Paragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie ten temat ale zaryzykuje.

Zna ktoś to auto juz trochę czasu wisi na allegro a znajmy się interesuje zakupem:

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-2-8-v6-syncro-4motion-4x4-lpg-C25661600.html

Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze jestem chętny o ile się nadaje i jak by miało to wyglądać?

 

Nie ukrywam, że na Ciebie liczyłem :ok Zobaczymy ile osób się zgłosi późnej podzielimy się stronami np jedna osoba od 1 do 100 druga 101-200. Trzeba będzie wszystko przeczytać, wychwycić informacje i zsumować to w jeden post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie ten temat ale zaryzykuje.

Zna ktoś to auto juz trochę czasu wisi na allegro a znajmy się interesuje zakupem:

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-2-8-v6-syncro-4motion-4x4-lpg-C25661600.html

Z góry dzięki za info.

 

 

Może nie ten temat ale zaryzykuje.

Zna ktoś to auto juz trochę czasu wisi na allegro a znajmy się interesuje zakupem:

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C25661600.html

Z góry dzięki za info.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/126786-Volkswagen-Passat-2-8-V6-Syncro-4Motion-4x4-LPG

 

to jest autko kolegi z forum ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam, że na Ciebie liczyłem

spoko to w razie com pisz :), jakoś damy radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam licznika do B5 2.8 v6 z 1/2 fis lub dobrego elektronika na śląsku.Proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoko to w razie com pisz , jakoś damy radę

 

Poczekamy do niedzieli może się ktoś zgłosi jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Szukam licznika do B5 2.8 v6 z 1/2 fis lub dobrego elektronika na śląsku.Proszę o info.

W Rydułtowach jest bardzo dobry elektronik.A jaki problem?

 

---------- Dodano o 23:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:59 ----------

 

Poczekamy do niedzieli może się ktoś zgłosi jeszcze :D

Jak coś,to też pomogę w wolnym czasie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności