Skocz do zawartości
Gość jamalek

Komputer pokładowy pokazuje błędne spalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jamalek

Skasowałem inspekcje serwisową w moim pasku b5FL polskim vagiem 4.9 wszystko poszło głatko dopiero po zapaleniu auto zobaczyłem ze komputer pokazuje złe wartości spalanie jest większe na małych obrotach niż na dużych srednie spalanie pokazuje gdzieś ok 80 litrów na 100 km co może być tego przyczyną ???

Edytowane przez jamalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skasowałem inspekcje serwisową w moim pasku b5FL polskim vagiem 4.9 wszystko poszło głatko

 

jak tu nie kochać tego produktu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam forum i dziale Diagnostyka VAG – często jeśli ktoś ma problemy z furką po skanowaniu, czy innej niby prostej czynności - to u podstaw stoi Polski VAG ??!!! Jakaś taka dziwna prawidłowość! :confused:

Niby interfejs w zrozumiałym języku a tyle problemów. Czy to soft ma tyle błędów, czy coś jest nie zrozumiałe w tym programie??

Oczywiście nie neguje tego rozwiązania, ale ….. ??!!:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest... ktoś kiedyś napisał kawałek kodu, nie przetestował do końca, projekt umarł, nikt się tym nie zajmuje od lat, nowe wersje nieprzetestowanych interfejsów wychodzą, nowe systemu operacyjne powstają, program jakoś tam nadal działał, więc ludzie korzystają, korzystają i korzystają... dobry, bo polski :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem tylko że nie używałem polskiego VAGA tylko VCDS VAG COM

Miałem błędy na silniku(wyskoczyły przez instalacje gazową) gdy wczoraj skasowałem to spalanie wzrosło 2krotnie(teraz lekko jadąc mam 15l a normalnie 7,5)

Co może być przyczyną?

może na liczniku jakieś błędy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to pisac, więc piszę tu. Mam Vw B6 i jak przełączam manetką na średnie spalanie to cały czas mam 6,2 auto mam od prawie 2 tyg , tak jakby sie zawiesiło coś w komputerze albo nie wiem, bo nie możliwe że ciągle jest 6,2L/100 , prosze o jakieś komentarze pomocne

 

Znalazłem juz na forum, niedługo ide sprawdzić to w samochodzie

Edytowane przez kafarszczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności