Skocz do zawartości
dzwieku86

Problem z Wyświetlaniem Spalania??

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem bo w moim passacie 2,0 TDI pokazuje mi srednie spalanie ,przy ekonomicznej jezdzie nawet do 16 -17 litrów tak jak by na odwrót?? a chwilowe jest takie jade delikatnie na gazie potrafi pokazac nawet 82 litry jak go pogonie to schodzi do 4,3 ;/ co moze byc przyczyna tego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kolego nei masz czasem na koncu tych cyferek skortu mpg( czyli ile mil przejedziesz na jednym galonie)?? Auta z USA tak maja i wyglada na to ze u Ciebei tez jest tak ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolego Wazzi że szybko sprzedają się passaty. W końcu są to dobre auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mam odnales ten skrót??gdzie on wyswietla sie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz podane spalanie powiedzmy 10,5 xxxx to co CI wyswietla w miejscu gdzie wpisalem xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Wazzi masz ustawione mile/galon lub kilometry/litr zamiast na odwrót

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzzii Dziekuje pomogłes mi:)z tym spalaniem:)

 

Powiedz mi jeszcze jedno?? swiece mi sie przepalaja?? zarowe wymienilem ostanio 2?? czy powinnienem odrazu 4?? ale jak spala sie znowu 2?? komputer podpinałem nic nie pokazuje pokazuje tylko ze swiece sa zepsute!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wymienia sie swiece to powinno sie wymienic na 4 i takiej samej firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym uzytkownikiem forum jak i pasata. Mam takie pytanie , bo u mnie wyswietlane spalanie pokazuje ile kilometrow przejezdzam na jednym litrze paliwa (km/l ) , a chcialbym to zamienic na ilosc spalanego paliwa na 100 km (l/100km). Czy jest taka mozliwosc zamiany tych jednostek w komputerze pokladowym? Jesli tak to jak sie do tego zabrac? Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, co to za błąd kod: 18386 ? Proszę o pomoc!

Klepnąłeś to już w jednym temacie i .... wystarczy. Nie pisz gdzie popadnie, bo :ban?: załapiesz :D

 

Co ma tytuł wątku do twojego problemu, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem nowym uzytkownikiem forum jak i pasata. Mam takie pytanie , bo u mnie wyswietlane spalanie pokazuje ile kilometrow przejezdzam na jednym litrze paliwa (km/l ) , a chcialbym to zamienic na ilosc spalanego paliwa na 100 km (l/100km). Czy jest taka mozliwosc zamiany tych jednostek w komputerze pokladowym? Jesli tak to jak sie do tego zabrac? Z gory dziekuje.

 

Tak, da się to zrobic w FMA+, wchodzisz w menu units i tam sie pobaw. Jak odbiorę samochód od mechanika to zrobie filmik gdybys sobie nie poradził. Mozna pozmieniac sobie wszystkie jednostki w fma. Temperaturę, przebieg itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc juz wszystko ustawilem tak jak powinno byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności