Skocz do zawartości
MarioMc

RNS 510 ogladanie DVD podczas jazdy bez przeróbek.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem sie podzielić pewnym odkryciem w kontekście oglądania dvd podczas jazdy.

Co zrobić, jak już jedziesz i musisz ściszyć/podgłośnić/przewinąć/itp.

Nie musisz się już zatrzymywać, aby pownownie nacisnąć kombinację przycisków "i" oraz"TONE".

Wpadłem na to po wielu próbach szukając jakiegoś rozwiazania.

Naciśnij przycisk "i" zaraz po tym jak ściszysz/podgłośnisz/przewiniesz/itp. - wówczas będziesz dalej mógł oglądać bez konieczności zatrzymywania się i ponownego wciskania kombinacji przycisków "i" oraz"TONE".

:victory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carconnect przecież w nowych softach masz od razu DVD Free podczas jazdy. Ten sposób opisany w pierwszym poście dotyczy bardzo starych softów.

 

@piotrecki Ty też masz stary soft, wgraj nowy to będziesz miał wszystkie funkcje dostępne podczas jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Chciałem sie podzielić pewnym odkryciem w kontekście oglądania dvd podczas jazdy.

Co zrobić, jak już jedziesz i musisz ściszyć/podgłośnić/przewinąć/itp.

Nie musisz się już zatrzymywać, aby pownownie nacisnąć kombinację przycisków "i" oraz"TONE".

Wpadłem na to po wielu próbach szukając jakiegoś rozwiazania.

Naciśnij przycisk "i" zaraz po tym jak ściszysz/podgłośnisz/przewiniesz/itp. - wówczas będziesz dalej mógł oglądać bez konieczności zatrzymywania się i ponownego wciskania kombinacji przycisków "i" oraz"TONE".

:victory

 

Ten sposób dział tylko w starych softach, w najnowszych DVD działa w czasie jazdy.

 

Carconnect jak masz gwiazdkę zamiast "i" to znaczy że masz wersję C lub wyżej, co oznacza, że możesz wgrywać bez problemu najnowszy soft.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Carconnect przecież w nowych softach masz od razu DVD Free podczas jazdy. Ten sposób opisany w pierwszym poście dotyczy bardzo starych softów.

 

@piotrecki Ty też masz stary soft, wgraj nowy to będziesz miał wszystkie funkcje dostępne podczas jazdy.

 

Dzięki za uwagę. Muszę więc podmianke softa zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informacje. Czyli reasumując. Mam RNS-a do którego mogę wygrać najnowszy soft, który zawiera w sobie tzw. DVD free. Niewiem jednak jak go zdobyć. Po aktualizacji softu pewnie przydały by się najnowsze mapy, a to już chyba "mission impossible" ( cena za v9 w DE to 199€). Tak się zastanawiam jak to możliwe aby VW oficjalnie "odblokował" DVD w czasie jazdy - gdzie względy bezpieczeństwa? Może soft o którym mowa jest "lekko" zmodyfikowany ? Ale co tam. Napiszcie jak to zrobić aby mieć i soft i mapy - może na Priv? Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra temat ogarniety. Od wczoraj mam SW4120 z DVD free i mapke V9 East Europe i śmiga aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wgraj sobie zamiast east, West Europe (CD_7920) - ta jest najnowsza z największym pokryciem PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wgraj sobie zamiast east, West Europe (CD_7920) - ta jest najnowsza z największym pokryciem PL

 

A podesłał byś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-)

Dzisiaj wieczorem bede mial. Przetestuje i tradycyjnie dam przetestowac :-)

 

Wrzucilem SW 4020 przerobiony pood navi A i mam FREE DVD podczas jazdy :-).

Wszystko ładnie działa.

Edytowane przez MarioMc
Dodanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszytskie mapy i softy są dostępna na forum skody octavii. Na naszym forum nie można podawać linków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam speca od RNS 510 -- potrzeba zmienic soft na SW 4020 lub SW 4120 ---wgrać V9 East Europe lub West Europe (CD_7920)...pomoże ktoś...... z lubuskiego. Mam VW z 2011...salonowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Szukam speca od RNS 510 -- potrzeba zmienic soft na SW 4020 lub SW 4120 ---wgrać V9 East Europe lub West Europe (CD_7920)...pomoże ktoś...... z lubuskiego. Mam VW z 2011...salonowy.

 

Niecale dwa tygodnie temu robilem w swoim CC full aktualizcja map,radarow,polski lektor i odblokowanie dvd podczas jazdy. Gosc podobno jezdzi po Polsce wiec byc moze wpadnie w Twoje okolice. Podaje link:

 

http://www.nawigacjakrakow.pl/

 

Jesli chodzi o nawigacje to widac,ze ma duze o tym pojecie.

Ja jestem bardzo zadwolony zaplacilem 400 zl za to.

 

pozdrawiam

Edytowane przez andrzej33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Skontaktuje się z nim. Może bedzie w pobliżu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak to jest , że u mnie działa DVD podczas i jazdy i postoju, żadego wyłaczania (za wyjątkiem zacięć spowodowanych chyba brudnym laserem- w planach czyszczenie:) ) A mam wersje A...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie jak to jest , że u mnie działa DVD podczas i jazdy i postoju, żadego wyłaczania (za wyjątkiem zacięć spowodowanych chyba brudnym laserem- w planach czyszczenie:) ) A mam wersje A...

 

Fabrycznie to nie jest możliwe, względy bezpieczeństwa i takie tam (z wyłączeniem wersji na Chiny gdzie działa na legalnym sofcie). Poprzedni właściciel musiał zapodać odpowiednio zmieniony soft, można też zapodać płytkę która zmiana to ustawienia w sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam pytanie czy przy sofcie 6276 jest możliwość odblokowania DVD , próbowałem softem od blokowujacym i nie poszło, a tym samym softem koledze odblokowałem, ale miał w nawi 4120 soft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym sofcie można to zrobić ale nie przy każdym metodą której użyłeś. Poszukaj w sieci 6276 by Josi i go wgraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co to mam płytkę DVD Free i w Trójmieście mogę pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę szczęścia przy odblokowaniu DVD Free tą metodą w sofcie 6276. Naprawdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności