Skocz do zawartości
Jordan1705

prostowanie podłużnicy

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem szkoda prostować tak stare auto.. gdyby to np. 2005 rok byl.. A tak to strach , najpierw myslalem ze masz tylko podluznice zgietą ale skoro podloga krzywa to ja bym go na złom oddał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja miałem zerzenie pasatem b4 z sharanem zebrałem czołowo sharana ( na jego bok ) też tak myslałem i doszedłem do wniosku ze lepiej to sprzedać (chociaż tydzien wczesniej założyłem całe kompletne nowe zawieszenie koszt koło 2000 zł )a wczesniej poprawiłem lakier u porzadnego lakiernika za 1500zł (czesciowo nie cały ) a sprzedałem za 3800 zł dołożyłem reszte z ubezpieczalni i kupiłem z niemiec sobie drugiego . Powiem Ci że wcale nie załuje wcale choc moze straciłem na nim z 2000 zł to mozna by sie było przeliczyc z kosztami podczas naprawy i zawsze ktos Ci wytknie że cos wstawione .Ja bym sprzedał i kupował drugiego z autem się nie żenię:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego to zależy ile ci ktoś powie za robote .Bo tanim kosztem można wyjechać z silnikiem autko na linke gdy sie da lub gdy nie to na lawete, zawieść do jakiegoś magika który ci to ponaciąga a w każdym warsztacie jest taniej gdy przwieziesz auto rozebrane . Po robocie blacharskiej złożyć i jeździć , albo też czasem spotkałem się z warsztatami gdzie gości zgadza się na rozebranie samemu auta u niego on robi blacharke a ty składasz auto płacisz i jesteś zadowalony że zrobiłeś taniej a on też coś przy tym zarobił .Tylko pamiętaj w takich sytułacjach nie warto oszczędzać na dobrzym bacharzu bo ja raz zauszczędziałem 500zł a by mnie pajac zabił bo niedokręcił mi kół .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego to zależy ile ci ktoś powie za robote .Bo tanim kosztem można wyjechać z silnikiem autko na linke gdy sie da lub gdy nie to na lawete, zawieść do jakiegoś magika który ci to ponaciąga a w każdym warsztacie jest taniej gdy przwieziesz auto rozebrane . Po robocie blacharskiej złożyć i jeździć , albo też czasem spotkałem się z warsztatami gdzie gości zgadza się na rozebranie samemu auta u niego on robi blacharke a ty składasz auto płacisz i jesteś zadowalony że zrobiłeś taniej a on też coś przy tym zarobił .Tylko pamiętaj w takich sytułacjach nie warto oszczędzać na dobrzym bacharzu bo ja raz zauszczędziałem 500zł a by mnie pajac zabił bo niedokręcił mi kół .
ale takie autko powinno iść na szrot po takim wypadku gdzie podłużnica się złożyła

fakt można to wyciągnąć etcetera ale ja bym sie bał jeździć takim ze świadomością ze był tak zrobiony bo przy kolejnym zdarzeniu może nie być już ani auta ani pasażerów jak podłużnica była wyciągana

można wspawać inną prostą ale to jest jeszcze gorsze bo jeśli źle spaw zrobi to odpadnie i bez wypadku a skutki wiadome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz racje powinien iść na złom . Tylko taki złom jak jeździ po naszych drogach to dramat gadałem ostanio z kolegą i jeździ gdzieś w firmie Polonezem Trackiem :zeco to mu zgniła tylna podłużnica więc szef zaoszczędził i ją pospawał a mówi że dużo nie brakło aby się zabił tym autem więc gdzie tu porównywać prostowaną podłużnice . Problem leży po stonie diagnostów bo sam byłem ściadkiem jak gość kupował na giełdzie przestawione auto a miesiąc wcześniej był zrobiony przegląd dlatego powinni robić tak jak w angli jest coś jest bardziej ruszone to auto nie dostanie przeglądu i jest wyrejstrowane dlatego tak zwożą angole do polski i je przerabiają bo może na jedno wychodzi ale auto pewniejsze i dlatego sam na przyszłe wakacje coś przywioze i sobie przerobie bo dość mam tych niebitych aut z niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem się was zapytać czy spawana podłużnica tak jak na zdjęciu nie będzie stanowiła problemu podczas przeglądu ? czy trzeba to lepiej wykonać? takie autko kupiłem wczoraj ale nie jestem pewien czy wszystko ok.

IMG_2712.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

IMG_2710.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg

IMG_2711.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy, tez mialem moim Pasiem przygode i nie wiem co robic ? Sentyment wielki, dbalem moze lepiej jak o żone i trach, stalo sie.P1010009.jpg wiadomo przod polecial, podluznice cale tylko same czola widac przygielo, mozna to zrobic bez wyciagania silnika ? jakis fachman okolica Krakowa, Skawiny. Moze koledzy coś poradzą, fachowców na forum nam nie brakuje, pozdrawiam

P1010004.jpg

P1010005.jpg

P1010006.jpg

P1010007.jpg

P1010008.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności