Skocz do zawartości
bober

wyczyszczony przepływomierz

Rekomendowane odpowiedzi

drodzy koledzy proszę o radę, mianowicie:

Po dwukrotnym zaliczeniu notlaufa (razem komunikatem kontrolki nr21) zdecydowałem się przeczyścić przepływomierz i wlać STP. Następnie jeździłem po A2 z pędkością 200km/h już bez notlaufów. Ostatnio jednak znowu miałem notlaufa i postanowiłem przeczyścić już solidnie benz. ekstrakcyjną i małym pędzelkiem przepływkę.

Teraz cały czas świeci mi się kontrolka nr 21- LAMPKA OSTRZEGAWCZA SPALIN SILNIKA i turbina się nie włącza wcale.

Powiedzcie czy:

1. przepływomierz właśnie padł

2. czy mogę dojechać tak 200km do mojego miejsca gdzie mam laptopa z VAGiem? (jestem na zadupiu)

 

 

pozdrawiam wszystkich

moz-screenshot.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej odepnij przepływke,.......może bedzie lepiej a jak nie to kup nową. nie bzyna sie czyści. a według mnie to kupić nową i mieć spokój............

ps. jeśli jesteś pewien że to przepływka...

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien, choć chyba niepotrzebnie posłuchałem kolegi i z 10 min tarłem pędzelkiem blaszkę, był na niej brunatny nalot- teraz się metalicznie świeci...

nic jutro odłączę przepływkę i podzielę się informacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego moim skromnym zdaniem to właśnie dołożyleś do interesu jakieś 300PLN a proble z pewnością jest gdzie indziej na forum jest tego typu problemów pełno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem, że jest tego pełno, ale moje głupie pytanie polega na tym, czy mogę tak zajechać do domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedostatnia moja uwaga- może się komuś przydać.

1. Odpaliłem po południu samochód- zaświetliła się kontrolka nr21

2. Wprowadziłem delikatnie samochód na luzie w 3000 obrotów

3. Kontrolka zgasła i jest na razie o.k.

 

Kolega powiedział mi, że po czyszczeniu przepływomierza (nie żałowałem benz. ekstrakcyjnej) za szybko go założyłem i rozpocząłem jazdę- NIE MIAŁEM CZYM GO PRZEDMUCHAĆ- był mokry (komputer dopiero po PÓŁ GODZINIE doszedł do wniosku, że odpiąłem przepływomierz elektrycznie i pokazał to)

po weekendzie wrzucę skany z mojego wyglancowanego do połysku przepływomierza...

Edytowane przez Nol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności