Skocz do zawartości
Lord1k

Emblematy ?????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Nie wiedzialem gdzie zamiescic ten temat ,wiec bedzie tu:p

 

Chcialem sie zapytac dlaczego wielu forumowiczow zmienia przedni grill na ten bez emblematu VW ale zostawia wszystko na tylnej klapie????Czy zrobienie tego na gladko jest takie trudne czy kosztowne,a moze poprostu to tak ma byc, taki styl :P Nie rozumiem tego.Ktos mi to wytlumaczy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tego.Ktos mi to wytlumaczy???

Masz chłopie poważny problem :rotfl:

Pozdrawiam Serdecznie Miłosz :vw:

P.S. Sorki za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialem sie zapytac dlaczego wielu forumowiczow zmienia przedni grill na ten bez emblematu VW
Nie rozumiem tego.Ktos mi to wytlumaczy???

sam siebie sie zapytaj ... a Ty po co kupowałeś bez znaczka:?: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=59523

mają takie widzi mi się :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobic to na gładko nie jest łatwo. Szpachla i lakierowanie. No chyba ze wsadzisz tam jakis dekielek pomalowany pod kolor nadwozia. A grill, plug and play ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego , znaczek z tyłu jest poto , żebyś zobaczył co cię właśnie wyprzedziło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam siebie sie zapytaj ... a Ty po co kupowałeś bez znaczka

:) akurat ja kupilem bo mam zrobiony tyl na gladko wiec jak bym zostawil przod ze znaczkiem to wygladalo by to tak jak gladki przod i znaczki z tylu czyli gowniano :P

 

rainman777

Nie mam problemu tylko wyrazam swoja opinie

A nie tylko cukier, cukier, miod :P i jeszcze raz cukier :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja nie zdejmowałem to mi wyciągneli-zakup drugiego kosztował mnie 99pln.w serwisie.Następnym razem(duże prawdo podobieństwo)jak ściągną też zmienię grila:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego , znaczek z tyłu jest poto , żebyś zobaczył co cię właśnie wyprzedziło

AAAAAaaa Teraz czaje.A z przodu nie ma znaczka bo w lusterku wyglada groznie i moze sie przestrasza i zjada zeby dalo sie wyprzedzic :D

 

Majcin dawaj na cegielnie to pogadamy o motoryzacji przy piwku na gliniankach :D

Edytowane przez Lord1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie dałeś tego tematu w off topie to usłyszałbyś (przeczytał) parę dowcipnych opinii, a tak tutaj nie wypada. Ja ci powiem dlaczego ja mam z przodu beż znaczka a z tyłu z wszystkimi emblematami a nawet swoim nickiem forumowym. Zawsze chciałem mieć przód z emblematem ale trafił mi się bez emblematu za dobrą kasę i taki kupiłem. Ten z emblematem leży w garażu. Z tyłu mam wszystkie emblematy + nick aby każdy wiedział jakie auto jedzie i kto w nim. Z forum nikt potem nie ma kłopotu z rozpoznaniem mnie na drodze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq nick rozumiem i popieram Ale to ze przod bez Z bo sie trafil tanio to przemilcze i dziekuje za wytlumaczenie A odpowiedz taka latwa "Grille bez znacza trafiaja sie tanio" :D

 

Ja nie mowie ze znaczki sa feee wrecz przeciwnie bardzo mi sie podobaja chce tylko powiedziec ze albo w prawo albo w lewo.Pozdro

 

 

PS.J@ceq osoby ktorych zainteresowanie twoim autem jest cos warte nie potrzebuja znaczow zeby wiedziec jakie to auto.Chyba ze lubisz imponowac tym co nie potrafia bory od passata odroznic ja by podpisane nie byly :D

Edytowane przez Lord1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie tylko cukier, cukier, miod :P i jeszcze raz cukier

:confused:

Greg odnoszę wrażenie uszczypliwości w Twoich wypowiedziach ;). Patrząc jeszcze inaczej narzucasz na swój sposób swoją wizję. Jeden lubi to drugi tamto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuje to, ale niech ktos wreszcie powie ze to nie jest profesionalne i to sa dwa odzielne style.Wezcie sobie w dlonie 2 zdiecia tego samego auta przod i tyl. Czy nie wygladaja jakby wlascicielem przodu byl ktos inny niz tylu 2 inne auta.Wiem gusta gusta ale przeciez sa jakies standardy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nie wygladaja jakby wlascicielem przodu byl ktos inny niz tylu 2 inne auta.Wiem gusta gusta ale przeciez sa jakies standardy

jak wyjeżdża z fabryki przód ze znaczkiem tyl bez znaczków to znaczy, że jest dwóch właścicieli :?: A może do tułowia jest przód, od tułowia w dól tył ??

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności