Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dzisiaj sprawdzając stan oleju ułamał mi się plastik do którego wciskamy bagnet,kawałki jego gdzieś pospadały i lipa.Z racji tego ze jest niedziela i sklepy motoryzacje oraz szroty są pozamykane poradźcie koledzy jak to zabezpieczyć żebym mógł rano bez problemowo dojechać do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagnet schowaj do bagażnika, rurkę czymś zatkaj żeby nie chlapało olejem.

Plastik kupisz za parenaście złotych. Musisz go tylko ostrożnie wpychać bo lubią się przy tym łamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Masz dwie opcje:

 

Bardzo "druciarska" czyli bierzesz mocną taśmę klejącą i sklejasz bagnet z rurką

oraz mniej druciarska czyli wywalasz resztki popekanego plastiku i w jego miejsce docinasz i zakładasz kawałek gumowego węża ( tak zeby w węzu ciasno siedzial bagnet a wąż ciasno siedział na rurce )

 

pozdrawiam herflik-00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się 2 razy zdarzyło połamać ten plastik, zapłaciłem za niego w sklepie 6zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - co za pomysły i kombinacje :kwasny: Ostatnio w sklepie taki plastik kupowałem i kosztował 3 złote (a nie kilkanaście). Trzeba pamiętać przy zakładaniu na rurkę, żeby ten plastik lekko puknąc, by zaskoczył prawidłowo na swoje miejsce. Na rurce jest wyżłobienie, które musi wskoczyć wewnętrzny rowek plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego ze jest niedziela i sklepy motoryzacje oraz szroty są pozamykane poradźcie koledzy jak to zabezpieczyć żebym mógł rano bez problemowo dojechać do pracy
co za pomysły i kombinacje Ostatnio w sklepie taki plastik kupowałem i kosztował 3 złote

bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności