Skocz do zawartości
JACU6X6

Pogaduchy podkarpackie - o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam Łukasz przestań, mają kółko wzajemnej adoracji niech mają. Też na podpromiu byłem i nie wiem co tam było super - super było w Odżykoniu :) ognisko dodatki normalnie inny świat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super było w Odżykoniu

żałuję że nie mogłem przybyć i spotkać się z Wami :/

dodatki

hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Łukasz przestań, mają kółko wzajemnej adoracji niech mają. Też na podpromiu byłem i nie wiem co tam było super - super było w Odżykoniu ognisko dodatki normalnie inny świat

 

Jacku ale oni mieli tego spota dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj Rafałek to wina wczorajszych dodatków

czyżby dziś była kontynuacja?? :P bo tak słodzisz... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem wczoraj auto kolegi szymoneon :)

 

na przedstawionych filmikach i zdjęciach na forum wygląda zupełnie inaczej niż na żywo. Dużo kolego pracy przed tobą by to jako tako wyglądało. Puki co auto wzbudza żal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oglądałem wczoraj auto kolegi szymoneon

 

na przedstawionych filmikach i zdjęciach na forum wygląda zupełnie inaczej niż na żywo.

130 KM na pewno nie ma ;) a opisy że auto w świetnym stanie też są przesadzone.. reszty nie komentuję bo nie ma sensu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oglądałem wczoraj auto kolegi szymoneon

 

my też ale nie wiedzieliśmy jak skomentować a ty trafiłeś w sedno, temat zamknięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na moje pytanie Jacusiu nie odpowiesz?? ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wstałem o 11 coś porobiłem i lecze sie piwkiem :)

Po takiej niedzieli przypuszczam ze tez bym od piwka rozpoczął nowy dzień ;) Grunt że spot udany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dziwnie uciekałeś z klakierami przede mną

też bym nie chciał patrzeć na ten zjeba*y ryj i jak najszybciej bym się oddalił.

 

 

i na koniec mała puenta:

Ok. To mnie już nie ma z wami. Niech wszystko wróci do normalności, tak jak to było do grudnia. Owocnych zlotów ekipo Rzeszów.

Żegnam.

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum Klub Passata 35i też Sygita zbanowali w szybkim tempie, ma chłopak na wszystkich forach przerąbane.Gdzie się nie pojawi to wprowadza ferment i zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=80844&highlight=pow%F3d%BC

 

lecze sie piwkiem
oj tam oj tam wódki tylko za mało zanabyliśmy

 

Widać na co idzie uzbierana kasa od kolegów.

Siedzisz cały czas na necie i kasujesz posty moje, Marcina, Guzka i Zibiego? Nie musisz pracować? Ale, po co pracować, jak można poprosić na forum o pieniążki.

 

też bym nie chciał patrzeć na ten zjeba*y ryj
Tak? To czemu Twoja panienka tak na mnie patrzyła :D A po drugie pochwal się lepiej jak koledzy z polibudy Ciebie.... Edytowane przez szymoneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj

 

Wódkę na zlot kupł koxi i masz od niego w******* za te texty. Z kasy z powodzi i innych rzeczy które dostałem nie zostawiłem sobie nic. Wszystko poszło dla ludzi którzy byli zalani i stracili domy i cały dobytek ale jesteś za głupi by to pojąć. Kupowałem i rozdawałem ludziom chemię żywność farby do malowania nawet cement. Mogę się rozliczyć z każdej złotówki ale nie ty będziesz mnie z tego rozliczał od ciebie nie dostałem nic jak i od twoich agitatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wódkę na zlot kupł koxi i masz od niego w******* za te texty

 

No i specjalnie po to przyjechałem na zlot vaga. I gdzie te wasze w********** :D Widziałem tylko dym za wami jak uciekaliście i zostawiliście auta same. Stałem pod autem adamsa i czekałem 15 minut :D

 

A twoich tekstów o tym jak lubisz wypić jest multum na forum.

To co teraz napisałem to pewnie uznacie, za obrażenie waszych wrażliwych serduszek. Będzie następne ostrzeżenie?

Edytowane przez szymoneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i specjalnie po to przyjechałem na zlot vaga. I gdzie te wasze w********** Widziałem tylko dym za wami jak uciekaliście i zostawiliście auta same. Stałem pod autem adamsa i czekałem 15 minut

 

A twoich tekstów o tym jak lubisz wypić jest multum na forum.

chłopczyno jesteś po prostu żałosny,aż szkoda cokolwiek pisać....i tobie się tłumaczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olejcie sprawę chłopaki bo szkoda sobie głowe zawracać:) Jacku w tym tyg mechanik będzie wyciągał to moje zagadkowe sprzęgło z b4 i zobaczymy co się podziało?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku gdzie jest administracja że nie reaguje na teksty Sygita, gościu chyba za długo stał na słońcu :debil.Punktuje u wszystkich kozak nad kozaki,pogonić :kijemgogo z forum i będzie cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności