Skocz do zawartości
JACU6X6

Pogaduchy podkarpackie - o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę Sygit że lubisz zadzierać z wszystkimi. Na vagu-podkarpacie już pierwszego dnia dałeś popis swoich umiejętności,dobry kozak jest z ciebie.Pierwszy dzień na forum i walisz z grubej rury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na vagu to juz wogóle pozamiatane:lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej tam ktoś reaguje na kozaków internetowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nerwowe te golfy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygit brawo za VAG-a,wszedzie potrafisz sobie wrogów narobić

 

To trzeba umieć poprostu

 

Strasznie nerwowe te golfy

 

Na Vagu nie tylko są golfy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Vagu nie tylko są golfy

Ale tam same golfy się zbuntowały. W sumie ich rozumiem, bo nie chciałem ich na spota. Postawiłem na vagi klasy średniej, ale to był zły pomysł. Wyjaśniliśmy sprawę i teraz normalnie gadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vagi klasy średniej.

Ale tam same golfy się zbuntowały. W sumie ich rozumiem, bo nie chciałem ich na spota. Postawiłem na vagi klasy średniej, ale to był zły pomysł.
Jak i tam tak i tu w tej krótkiej wypowiedzi przedstawiasz swój stosunek do szeroko pojętych użytkowników i MIŁOŚNIKÓW samochodów grupy VAG, którego to poglądu nikt z Tu obecnych nie podziela. Przyjmij dobrą radę którą otrzymujesz tutaj jak i na vag-podkarpacie. Załóż swoje forum, tam będziesz miął elitę "ustatkowanych" Panów w "super" Vagach i będziesz sobie organizował te super zloty codzienie. Będziecie się na nich super bawić a jak sam widzisz tu kolegów nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie ma cie się czego czepiać widzę ;)

Noo zmieńcie mi ten temat i pierwszy post, o który proszę :)

Przecież musi być jakaś sprawiedliwość na forum.

Edytowane przez szymoneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim widze ze chwilke nie zagladalem i tu prawdziwy rozlam w wojewodztwie sie szykuje :D dobrze ze ja niezrzeszony:D a tak pozatym to ostatnio mialem drogna awarie przez te nasze kochane drogi i potrzebuje jakis tani intercooler do 1.9 afn ma ktos moze jakies namiary????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez ostatnie kilka dni nie czytałem dokładnie forum dziś na spokojnie wszystko przejrzałem i to jest moja odpowiedź na panującą atmosferę i bezsensowną napinkę :wstyd:

 

Sygit przejrzyj forum do grudnia 2010 do tej pory takie zgrzyty nie miały miejsca i przemyśl trochę nad sobą bo jak już pisał adams czy dj pracujesz na bana chyba że o to Ci chodzi

 

co do Jacka (Jacu6x6) człowieka na oczy nie widziałeś więc wg mnie komentarze na jego temat są zbędne i nie na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. To mnie już nie ma z wami. Niech wszystko wróci do normalności, tak jak to było do grudnia. Owocnych zlotów ekipo Rzeszów.

Żegnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok. To mnie już nie ma z wami. Niech wszystko wróci do normalności, tak jak to było do grudnia. Owocnych zlotów ekipo Rzeszów.

Żegnam.

 

jeeeee! :fala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, jak zwykle zadyma a ja nie mam czasu żeby się włączyć... śledziłem temat na fonie, ciężko się z fona dodaje posty (źle cytować wypowiedzi), wracam do domu, już miałem zacząć wiązankę od słów: "a ty się ode mnie i Emu w końcu od... stosunkuj..." a tu taka miła wiadomość. :) w sumie dobrze, że koniec tego zamieszania, bo to było żałosne co szymoneon wypisywał... a miałem zaproponować sondę: "czy wywalić go z grupy czy z forum" ;)

jeeeee!

jupi!!! :) kamień spadł z serca :) ciekawe tylko czy dotrzyma obietnicy ;) może chociaż raz zachowa się jak mężczyzna... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój ban rozwali grupę rzeszowską i o to wam chodzi.

 

Owocnych zlotów ekipo Rzeszów.

 

Sygit masz o sobie strasznie wygórowane mniemanie. Chyba nie sądzisz że jesteś jakimś guru w Rzeszowie i tylko dzięki tobie "grupa Rzeszowska" istnieje??

 

Nie jesteś niezastąpiony, szczerze to dzięki tobie prawie rozpadła się grupa podkarpacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok. To mnie już nie ma z wami. Niech wszystko wróci do normalności, tak jak to było do grudnia.

 

O tej części wypowiedzi mówisz??

Szczerze to ja też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby na obietnicach się nie skończyło.. Sygit działaj bo w dobrym kierunku idziesz.. Ku drzwiom ;)

Edytowane przez Qdlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie troche wstyd przed resztą forum, admin zamiast dac bana to dopuszcza do takich pyskowek....:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie troche wstyd przed resztą forum, admin zamiast dac bana to dopuszcza do takich pyskowek....

 

W zasadzie masz rację ale spotkania regionalne to nasza piaskownica i dlatego jak Kazio napisał nie wnikają co się dzieje. Przeglądając internet a nie tylko nasze forum natkniemy się na wiele forów podkarpackich gdzie jeden człowiek namieszał ale widocznie taki jego cel w życiu. Pozostaje nam tylko współczuć najbliższym z jego otoczenia i jednocześnie cieszyć się że wróci normalność na forum. W tym tygodniu pojawi się info o 2 spotach które były z wiadomych powodów zawieszone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeeeee!

 

jupi:party

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności