Skocz do zawartości
JACU6X6

Pogaduchy podkarpackie - o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

3. usunie swój opis, nastawiający ludzi przeciwko mnie,

to będę skłonny resztę mu wybaczyć i zapomnieć o sprawie

 

 

Ten opis nie nastawia przeciwko Tobie...

Poprostu Jackowi sie spodobało i zacytował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to są moje słowa i mógłby ich nie cytować, jeżeli o to proszę.

EdiT: Ele dobra, jeżeli tak już mu ciężko, to 3 punkt też mogę odpuścić.

Edytowane przez szymoneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygit odczep się od Jacka jak ci nie pasuje to się wypisz z podkarpacia. Byłeś na ostatnich zlotach organizowanych przez Jacka.Spoty organizowane przez Jacka zawsze są dograne i zapięte na ostatni guzik.Przestań siać ferment na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post bez sensu.

Sygit odczep się od Jacka

powiedziałem, kiedy to zrobię.

jak ci nie pasuje to się wypisz z podkarpacia

Jeżeli ktoś z mojej licznej ekipy z centrum regionu będzie tego chciał, to to zrobię. Mało tego. Chcieli, żebym organizował zloty.

Spoty organizowane przez Jacka zawsze są dograne i zapięte na ostatni guzik

I mają miejsce raz na rok w centrum, żeby mógł każdy z województwa przyjechać. Boniu jak często ;) świetne ożywianie regionu. Każdego wiadomo ciągnie bliżej okolic opiekuna. Byle nie w głąb Podkarpacia :)

Przestań siać ferment na forum.

nie sieję.

Teraz widzisz jaki Twój post jest sensowny?

 

Mam tak każdego cytować? :D

Edytowane przez szymoneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś z mojej licznej ekipy z centrum regionu

 

Widze,że już podzieliłeś na grupe CENTRUM i RESZTA ŚWIATA Z PODKARPACIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał szymoneon

Jeżeli ktoś z mojej licznej ekipy z centrum regionu

 

Widze,że już podzieliłeś na grupe CENTRUM i RESZTA ŚWIATA Z PODKARPACIA

 

Tu masz rację. Źle się wysłowiłem. Miało być:

Jeżeli ktoś z mojej licznej ekipy ze spotów w centrum regionu

Przecież każdy wie, że przyjeżdżają ludzie z każdych części regionu. Powinieneś zrozumieć i przemilczeć moją małą pomyłkę.

Edytowane przez szymoneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu mijasz się z prawdą byłeś w Nisku w kwietniu i październiku bo z tego co sobie przypominam to cię nie było.A na zlotach były osoby z różnych regionów.Szkoda z tobą dyskutować bo bredzisz.

Edytowane przez Robe73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o niewysyłanie mi zadnych informacji na PW odnosnie spotów !!

 

niewytłumaczyłes sie co było na forum passatb4 ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nisko, to centrum regionu?

 

---------- Post added at 11:01 ---------- Previous post was at 10:45 ----------

 

niewytłumaczyłes sie co było na forum passatb4 ......

Byłem tam moderatorem i dużo zrobiłem dla tego forum. Dzięki mnie forum rosło w siłę. Potem nastąpiły problemy z serwerem (i nie tylko) i chciałem ratować forum, bo upadało. Nie zrobiłem nic złego. Odszedłem, bo nie podobała mi się działalność Administracji.

A tak szczerze to nie ma sensu o tym dyskutować na forum, bo nie mam na to czasu. Jak spotkamy się w realu, to Ci wszystko wytłumaczę. Odpowiem na każde Twoje pytanie i wtedy zrozumiesz, że dobrze wszystko robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ban dla usera szymoneon załatwił by sprawę...

 

mącisz kolego strasznie na tym forum. Ale długo tu i tak nie zabawisz. Sprzedasz swojego śmiesznego repa i przesiądziesz się na inne forum...

 

wystarczy prześledzić twoją internetową historię...

forum passata b4

ostatnie wpisy w temacie o twoim passacie

posty w dziale Podkarpackim/Świętokrzyskiem

 

żal mi takich ludzi jak ty, nie wiem jak inni w realu mogą z tobą wytrzymać bo mnie nawet na odległość wkur*iasz...

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ban dla usera szymoneon załatwił by sprawę...

 

dobrze gada, polać mu:alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ban dla usera szymoneon załatwił by sprawę..

 

sygit widzę że ostro na "BANANA" pracujesz.

 

Widzisz Sygit....uspokój sie troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dziale Podkarpackie i Świętokrzyskie są prowadzone 3 aktualne tematy związane ze spotami w Rzeszowie. JACU6X6 je napisał i trzyma w przyklejonych. Ja chcę, żeby zostawił jeden temat w przyklejonych, a resztę zablokował. Chcę mieć tak, jak ma DJ.Tuning. Mianowicie zablokować: "Spoty cykliczne Rzeszów - ustalenia, zgłoszenia" i "Relacje ze spotów Rzeszów.", a temat "Spot Rzeszów 1-kwietnia" zamienić na "Spot Cykliczny RzeszóVW. Sezon I (Szczegóły i zapisy post 2) (Relacje i galerie post 3) .

Jacu nie reaguje na moje wiadomości. Po drugie nie aktualizuje nic. O reszcie problemów nie wspomne, bo nie chcę zaczynać kłótni.

 

Zróbcie to o co proszę i nic więcej nie chcę. Jak mam inaczej zwrócić na siebie uwagę, jeżeli elita mnie olewa? Wszyscy mają gdzieś jakieś spoty w Rzeszowie (centrum regionu), gdzie w odległości 70 km od niego nie przebywa żaden opiekun. Zróbcie mi ten temat i zostawcie naszą ekipę w spokoju, a ja nie będę wtrącać się w wasze obrzeża ;)

 

Mój ban rozwali grupę rzeszowską i o to wam chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już miałem nie pisać ale

 

Mój ban rozwali grupę rzeszowską i o to wam chodzi.

 

ty centrum świata jesteś czy jak bo za takiego sie masz widzę

 

Nagłówek zmieniony resztę możesz sobie pisać jak chcesz czy czegoś ci kiedyś zabroniłem nie, tu ty i twój adorator czepiacie się mnie i reszty.

 

Ogólnie mam dla ciebie Sygit propozycję jak ci tu tak źle, wszyscy są przeciw tobie. Ja tylko kopię ci dołki na drodze do szczęści, zgrana elita forum ma swoje ustalone trendy i wiele innych to

 

ZAŁÓŻ WŁASNE FORUM BĄDŹ TAM PANEM I BOGIEM

 

Bądź pewien że nikt z twoich przeciwników czy jak nas zwiesz nie zawita tam, nikt ci nie przeszkodzi w twoim dążeniu do władzy. Cytuję tylko kilka twoich wypowiedzi które świadczą o szacunku dla użytkowników tego forum, wiele postów zaraz po napisaniu kasujesz a nie są one miłe do czytania dla reszty.

A teraz czekam na przemiłą odpowiedz od ciebie i twojego adiutanta który jakoś gdzieś dziś się zapodział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty centrum świata jesteś czy jak bo za takiego sie masz widzę

 

Nagłówek zmieniony resztę możesz sobie pisać jak chcesz czy czegoś ci kiedyś zabroniłem nie, tu ty i twój adorator czepiacie się mnie i reszty.

 

Ogólnie mam dla ciebie Sygit propozycję jak ci tu tak źle, wszyscy są przeciw tobie. Ja tylko kopię ci dołki na drodze do szczęści, zgrana elita forum ma swoje ustalone trendy i wiele innych to

 

ZAŁÓŻ WŁASNE FORUM BĄDŹ TAM PANEM I BOGIEM

 

Bądź pewien że nikt z twoich przeciwników czy jak nas zwiesz nie zawita tam, nikt ci nie przeszkodzi w twoim dążeniu do władzy. Cytuję tylko kilka twoich wypowiedzi które świadczą o szacunku dla użytkowników tego forum, wiele postów zaraz po napisaniu kasujesz a nie są one miłe do czytania dla reszty.

A teraz czekam na przemiłą odpowiedz od ciebie i twojego adiutanta który jakoś gdzieś dziś się zapodział.

 

Brawo!!

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie zrealizujesz mojej prośby. Tylko na tym mi zależało. Reszta mnie nie obchodzi i więcej tutaj nie dyskutuję. No trudno, nie udało się.

twojego adiutanta który jakoś gdzieś dziś się zapodział.

Nie ma go, bo nie dzwonię po ludziach i nie błagam o poparcie w tej kwestii.

 

I nie myślcie, że wycofam się z tego forum, przez jakichś kumpli Jacka, którzy nigdy nie byli na moim zlocie. Będę organizować zloty Passata jeszcze długie lata :)

Edytowane przez szymoneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nie myślcie, że wycofam się z tego forum, przez jakichś kumpli Jacka, którzy nigdy na mój zlot autem nie przyjechali. Będę organizować zloty Passata jeszcze długie lata

 

ehhh :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał szymoneon

I nie myślcie, że wycofam się z tego forum, przez jakichś kumpli Jacka, którzy nigdy na mój zlot autem nie przyjechali. Będę organizować zloty Passata jeszcze długie lata

 

ehhh

 

ehhh:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żal.......:doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności