Skocz do zawartości
coyot

B3 zawwieszenie gwintowane

Rekomendowane odpowiedzi

No i może nie być tak pięknie jak by się wydawało, cosik czuje że mnie sprzedawca chce na kase rypnąć. Byłem właśnie odebrać amory (stare oddałem w piątek). Sprzedawca

poinformował mnie żebym zadzwonił za tydzień zapytać jaki jest wynik reklamacji. Ja do niego: no ale jak to, przecież już dostałem drugie.I wtedy kolo mi wyjaśnił że jak nie uznają reklamacji to będę musiał za nie zapłacić. I teraz nie wiem czy montować czy czekać na decyzje. Bo jakby nie uznali reklamacji to zamiast kupować nowe to ja bym na nich jeszcze trochę pojeździł. A znowuż jak je założę to nie będę mógł już ich oddać bo będą ślady montażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to trochę nie za bardzo z prawem ;). Zakładaj je i pozdrów kolesia środkowym palcem :D albo urząd miejski i do rzecznika praw konsumenta. To darmowa porada do tego może interweniować ;).

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wogole dziwie, ze mozna zrobic pasiowi cos takiego jak KYB jak dla mnie tandeta ktora moge zamontowac do TICO. Brat kupil do E46, na 2 dzien to 'wyjeb....smy' i i tak kupilismy SACHSy. Teraz wsio jest jak w bajce bo co niemieckie to niemieckie, co prawda prawie 100 drozsze, lecz warto i tu bede zawsze bardzo regorystyczny, bo albo montuje cos bardzo dobrego tym bardziej zawieche, albo przynajmniej to samo co zamontowal producent w oryginale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo przynajmniej to samo co zamontowal producent w oryginale.

A co było montowane ori do vw? bo jeśli monroe to ja nie polecam :]

Ja mam sachsa, i sprężyny mam POLSKIE ! nie znam firmy, a raczej nie pamiętam, ale wszystko jeździ od kiedy mam paska w domu, i do tej pory zawiecha jest nie tykana, i wszystko jest ok.

Ale zaczynamy włazić na OT :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze byl MONROE u mnie np byl SACHS, w Seacie tez jest SACHCS, w twoje springi nie wnikam bo to juz inna historia, chodzi glownie o zywotnosc i jakosc tlumienia, a tu niestety dla mnie SACHS bije na glowe,,,bilsteina nie uzywalem wiec sie wypowiadal nie bede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co było montowane ori do vw?

 

sachs i boge jak chodzi o olejowe

monroe pneumatyka

 

co do ceny zawiasu gwintowanego od 2500 do 10000zl (to za 10000 firma HR gwint w pełnej regulacji)

ja za swój w pełni regulowany weitec dałem 4300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj chyba sie przeprowadze do jakiejs murzynskiej chaty, gdyz tam widocznie moje miejsce, bowiem pierwsze slysze o zatawie HR za 10.000, KW V3okolo 6 tys, Bilstein ok 8 tys ale HR za 10.000? Prosze o linka do tego zawiasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze o linka do tego zawiasu.

 

linka niestety ci nie podam bo nie znam

kiedyś jak szukałem gwinta do siebie wchodziłem na różne strony i orientowałem się w cenach znalazłem katalog gdzie był weitec, kw i hr do kupienia

weitec był najtańszy i wyczytałem o nim wiele dobrego więc sprawiłem sobie weitec hicon tx plus prowadzenie super, przyspieszenie również, hamowanie też jak są dobre do tego oponki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może skończycie z tym OT :mad:. Są tematy o amortyzatorach,zawiechach i podobnych tematach więc tam można podyskutować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to jest temat o zawieszeniu gwintowanym:D

Takze wczesniejsze wypowiedzi raczej byly OT, a nie ostatnie:)

Ja osobiscie w mojej B4 mam zalozony na przodzie gwint Jamexa, a z tylu TA.

Jamex bije na glowe TA. Jest duuuzo lepiej wykonany, twardszy i lepiej tlumi.

Niestety tyl po pol roku wyglada jakby mial z 5 lat. No ale na wygladzie sie nie jezdziD:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mój błąd :rolleyes::D sorrrki Wkręciłem się problem Krzysia

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amory już siedzą w aucie. KYB nie są chyba najgorsze a jeden padł bo pasio u mnie lekko nie ma. Dzień w dzień bujam sie do pracy 35 km i niestety nie autostradą i do tego przeważnie jestem spóźniony;). A skoro producent daje dwa lata gwarancji to czemu nie korzystać

 

PS: Sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was znalazlem tutaj srebrnego passata bardzo nisko obnizonego b3 zapisalem sobie zdjecia ale nie umiem tego znow znalesc moze ktos podam mi link na poczte srebrny passat b3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności