Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś po raz pierwszy od dwóch miesięcy Krwiopijcę umyłem. :D Tak - umyłem, czyli dużo wody, gąbka, dobry szampon samochodowy, obciągarka do wody, ircha itp. :) Wcześniej przez te dwa miesiące od czasu do czasu było "mycie", czyli polanie aktywną pianą i potraktowanie go myjką ciśnieniową. ;)

A dziś pełen wersal. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamontowałem podświetlane pokrętło tylnego nawiewu, teraz w nocy jest ładnie widoczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ryzykowne określenie

 

No wiesz, taka gumka...eee... gumowe coś do ściągania wody. :D;) Niektórzy mówią na to ściągaczka, ale ja lubię udziwnienia... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim swoim spocie w Spale

dafota.2.2rz1352646845z.jpg.smObraz 673.jpg&th=5167

 

i miesiąc później, po śmierci mojego ojca i odziedziczenia w spadku b5fl, niunia na dwa lata stanęła pod blokiem. Przykrył ją śnieg itd.

 

dafota.2.c6z1352647084g.jpg.smIMAG0110.jpg&th=3797 dafota.2.m391352647084a.jpg.smIMAG0132.jpg&th=6305

 

W tym roku w okresie wakacyjnym, po małym zbiegu okoliczności, w którym szanowny przyjezdny jegomość, odwiedzający matkę na moim osiedlu, nie zauważył dwóch samochodów stojących idealnie w linii, przerysował nas troszeczkę i efektem tego zdarzenia był wygięty drążek

 

dafota.2.dmp1352647304o.JPG.smDSC_0559.JPG&th=8553 dafota.2.nwb1352647303z.JPG.smDSC_0563.JPG&th=7294

 

Nie dziś, a wczoraj, pod dwóch latach stania pod klatką i robienia za eksponat muzealny, po przytykach sąsiadów "sprzedaj pan ten samochód, stoi i gnije", niunia doczekała się skierowania do sanatorium

 

dafota.2.rvy1352647551n.jpg.smIMAG0406.jpg&th=8587

 

Po pierwszym dniu w sanatorium, w wieku 22 lat, niunia wkroczyła w drugą młodość :)

 

dafota.2.aj41352647636j.jpg.smmms_img16.jpg&th=2886

 

Dwa lata temu, powiedziałem sobie, że jej nie sprzedam. Że jeszcze będzie jeździć. Mam nadzieję, że jej nie zawiodę i jeszcze będzie niunia latała po szosach tego naszego pięknego kraju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam tam krzak nie to nie ściana nie ma tragedii chyba że się porysowało strasznie,

kilka rys na rancie maski, ale to się spoleruje latem ;) sam zderzak też porysowany, ale to się straci w natłoku innych rys :lol

a to auto zaczęło głupieć czy jak.

tak, ABS zaczął świrować i teraz całkiem go odłączyłem... lecz w tym tygodniu czas się za to na poważnie zabrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie wczoraj wieczorem-jednak wpisu trzeba dokonać-umyłem dziada, co by od reszty nie odstawał ;) a dziś dostał nowego cb-ka alana 109 bo stary na poważnie zaczął odmawiac współpracy :kijemgo

tydzień temu dwa goodyear ultragrip 8 co stanowi z już posiadanymi 2 sztukami komplet zimowych kapci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gumowe dywaniki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość debi91

dzis wymienilam opony na zimowe; p

 

 

 

[TABLE]

[TR]

[TD=width: 86]Zobacz również zakopane pokoje[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Edytowane przez debi91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie dziś ale 11-11-12 sprzedałem moje maleństwo :/ szukam godnego następcy na jego miejsce :) oczywiście pasiastego ale w TDI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniony płyn spryskiwaczy oraz chłodniczy, nowe dywaniki, itd :) Takie tam drobiazgi. Zamontowane nowe wycieraczki przednie, oraz solidne myju myju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ringi w klapie zamontowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu umyty i widać że jest czarny a nie siwy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozłożenie, naprawa klamki i złożenie ze sklejeniem schowka - w końcu święty spokój z tą klamką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowany pod sam korek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatankowany do pełna LPG + 5l benzynki za resztę :marecek Wyprana tapicerka (tylnie fotele, boczki i podłoga), cała karoseria wypastowana mleczkiem dla uzyskania lepszego koloru oraz połysku i wymyte szyby + zapłacone ubezpieczenie (2194zł :dodupy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności