Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Stavros:

Otorz kolo z VW podzielil sie info iz dziala ono tylko i wylacznie po zalaczeniu grzania tylnej szyby i nie ma to znaczenia czy -20 czy +20 za oknem.

 

A n forum bylo juz tyle teorii co uzytkownikow, najczestrza to ze automatucznie sie zalacza.

 

Akurat w tej materii "spec VW" się trochę myli, podgrzewane dysze działają owszem tylko i wyłącznie zawsze ale po włączeniu zapłonu i nie mają nic wspólnego z temperaturą!

Dla nie niedowiarków schemat albo miernik w dłoń i można się przekonać.

Hmmm.... a moje grzeja sie dopiero jak wlacze grzanie szyby. Namacalnie ''widac'' ze sa wrecz gorace. Jak nie grzeje szyba to sa zimne;) Moze to jest jak z podswietleniem schowka po wlaczeniu swiatel.

Ori podswietlanie dziala niezaleznie a w niektorych paskach dopiero po wlaczeniu swiatel.

 

Mysle ze spec sie nie mylil bo podszedl ze mna do auta i pokazal wiec....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem głośniki w kieszeniach oraz na podszybiu. W końcu koniec charczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bardzo ładnie poprosiłem kolegę, żeby wymienił i zakodował mi moduł pod kierownicę i nareszcie multi działa :)

2. Umyłem Pasaciora,

3. Odkurzyłem, wywaliłem tonę śmiecia, wypalkowałem plastiki, wtarłem jakąś piankę z woskiem w tapicerkę i nawet, czego nigdy nie robię, inną pianką wyczyściłem opony.

 

Błyszczy się jak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebralem od mechanika, pasio po wymianie:

- czujnika obrotów silnika,

- oleju na pół-syntetyk Mobil 1 10W40,

- filtrów powietrza/oleju/paliwa,

Zatankowany PB i LPG :) Teraz można śmigać :D

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdiCorp

Też się pochwalę:

- wymieniłem przegub (ufff, czemu nikt nie powiedział, że odkręcenie nakrętki przy piaście zajmie 2 dni i 12 browarów??)

- wężyk spryskiwaczy :)

- naklejka "passenger eject" zamiast zapalniczki :)

 

Kolejne w kolejce progi i otwieranie szyby kierowcy (a może od razu elektryczne?)..

Edytowane przez AdiCorp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem EGR-a na nowy, piękny, pachnący :dobrze A ile się przy tym naklnąłem :cenzura Kto wymyślił śruby w tak genialnym miejscu i to do tego jeszcze imbusy :krzeslem:dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreanimowałem podgrzewanie lusterek :mareceki zrobiłem dokumentację-manual później

 

Jak kumpel skomentował - "w sam raz na lato" :hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPG do pełna + ogarnąłem środek - odkurzanie, czyszczenie plastików. Mycie z zewnątrz zostawiam sobie na po opadach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem naprawiony zamek

Wymieniłem górne wahacze

po oględzinach czeka mnie jeszcze wymiana dolnych (bananów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem listwy chrom.Z zewnątrz to prawie sportline.:bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejażdżka na przeglądzik i pajace dowalili sie o moje DRL że z tyłu nie mam świateł . Spędziłem tam godzinę i wyszło na moje .Teraz ze sobą wożę wycinek z dziennika ustaw bo i nie szkolony policjant może się trafić.

przepisy dot DRL.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-wymienione wężyki przelewowe :) taki wypas kosztował Mnie całe 16zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu założyłem se letnie laczki :ok

Teraz to se wygląda padaka ze hej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie od poniedzialku czeka wymiana przedniego zawieszenia,hehe:dupablada mamy najlepsze drogi w europie i jestesmy dumni z naszego rzadu ze mozemy zyc w takim luksusie:zeco:debil dzis nic nie robie tak wieje ze nie mozna klucza trzymac:)))

 

http://moto.gadu-gadu.pl/5593140428560943999/polska-czarny-punkt-w-europie-zle-drogi-czy-zli-kierowcy?utm_source=gg&utm_medium=main

Edytowane przez Roberto Nice - trance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Muszę chyba pokusić się o założenie nowego tematu : " czego jeszcze nie zrobiłem w swoim passacie", bo lista rzeczy zrobionych jest bardzo długa , a rzeczy do zrobienia jest cho...era co raz więcej z dnia na dzień. Czasami to już brakuje cierpliwości. Wracając do tematu :"co dziś zrobiłem ......." - dziś w swoim passacie wpadłem na pomysł ,żeby nic przy nim nie robić i całą sobotę posiedzieć przy Żubrze..

 

Pozdrawiam :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś w swoim passacie wpadłem na pomysł ,żeby nic przy nim nie robić i całą sobotę posiedzieć przy Żubrze..

 

Bardzo Dobry Pomysł....:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności