Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj założone klocki i tarcze Ate. Dzisiaj je docieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj odkurzanie, dokładne sprzątanie bagażnika i mycie z zewnątrz. No i na koniec - tankowanie do pełna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupione MFD w przyzwoitej monecie, jeszcze tylko zmieniarka i można montować :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zrobiłem MOT. (okresowe badanie techniczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowana nowa butla "podtlenku" minęło 10 lat jak jeżdżę na "gazie":drive:-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana klocków przód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowany LPG (2,09zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podpiąłem rezystor w celu wyeliminowania błędy spalonej żarówki przeciwmgielnego wg. instrukcji Bimbasza - dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana poduszki pod silnikiem strona lewa, nowe osłony pod silnik i pod skrzynię, zmiana laczek na letnie 17", ledy w lampce podsufitki, naprawiona lampka schowka na rękawiczki, wymiana akumulatora. Miały być jeszcze dystanse 15mm ale śruby okazały się za długie:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mycie suszenie glinkowanie mycie suszenie delikatna korekta lakieru na to wosk i czyszczenie plastików z zewnątrz, został jeszcze środek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...pare dni temu reanimacja spryskow lamp i wymiana kierunku w prawym lusterku... potem mycie reczne i reczne woskowanie a dzis odblokowanie zamka w oparciu kanapy, poprawienie oswietlenia w bagazniku (dolozenie led) i odkurzanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymyty, odkurzony, zamalowane tymczasowo rysy i odpryski oraz odświeżone listwy drzwi. Dokręcony reling bo był luźny. I jedna lampa dostała z P2500 i P2000 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołożony dywanik w bagażniku oraz założony chromowany włącznik świateł.

Pytanie do tych co maja tez takowy włącznik - czy jego natężenie podświetlania powinno byc stałe czy tez sie zmieniać jak pozostałe podswietlanie? Info proszę na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamontowalem czujniki parkowania na tyl.

Dziala wysmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładne czyszczenie, mycie i woskowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem kolejne zaprawki na tej zaje..b..s...ej budzie. Rdza jest praktycznie wszędzie.

 

A ja się zamartwiam, że mój 98 rok ma kwiatki i odpada płatkiem lakier przy listwie w prawych tylnych drzwiach :D

 

Fakt, będę musiał także zrobić jakieś niewielkie zaprawki. No ale auto ma w końcu 25 lat i przebieg zbliżony do miliona :)

 

A u mnie poza artystycznym rdzawym zaciekiem na tylnej klapie, w zasadzie ruda zołza nie występuje;) Zaciek chyba zostawię, bo podoba mnie się:-D

W ostatnią Niedzielę(tak Palmową;)) walczyłem ze zgrzewanymi przewodami biegnącymi do modułu komfortu... Znów gadzina zaczęła wariować z oświetleniem , szybami i t.p. Co za debilny patent na połączenie przewodów...:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reanimacja sprysku tylniej szyby zakończona sukcesem! Uff już się nie leje do środka... :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20150203_214934.jpg

 

Oświetlenie klamek x4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłe przepływomierz i teraz pieknie śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności