Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Dostarczyłem paszteta do Romeo9999 :). A on się zajął już resztą. W efekcie pasztet nabawił się tempomatu, ja zwichnięcia szczęki i bólu brzucha od śmiechu. Dołączyłem do coraz liczniejszego grona zadowolonych bywalców warsztatu Wojtka. Kolejne wizyty (czytaj kolejne mody) już obgadane, lista zakupów zrobiona, czas zabezpieczyć środki finansowe.

Edit:

Ale się zgraliśmy w czasie Wojtek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończone zabezpieczenie podwozia przed zimą i profili a dziś audi przeszło ten sam zabieg:) przyznam że jak na taki wiek paska jest bardzo dobrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było kompanie Pasiora, położenie twardego wosku, czyszczenie środka z odkurzaniem.

Potem, to już tylko stał ... piękny i lśniący ... :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem czujniki parkowania na tył...

...a wcześniej otrzymałem rachunek za prędkość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Założyłem czujniki parkowania na tył...

...a wcześniej otrzymałem rachunek za prędkość ;)

 

A założenie czujników parkowania pozwala zmniejszyć rachunki za prędkość, czy to przypadkowa zbieżność w czasie? :D :D :D.

Pasztet przegoniony na trasie Gleiwitz-Posen-Gleiwitz. Przy okazji przetestowany tempomacik założony wczoraj u Wojtka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A założenie czujników parkowania pozwala zmniejszyć rachunki za prędkość, czy to przypadkowa zbieżność w czasie? .

To akurat ma wpływ na częstotliwość odwiedzin blacharza/lakiernika :D

Zależności z prędkością jazdy jeszcze nie zaobserwowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dziś zamontowałem nową mape do RNS 510 ver V9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem liście z podszybia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcze klocki tył i przeguby oba wymienione cisza przy skrętach i ręczny na zimę jest cacy :kciuki i będą bączki zimą :brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyty, odkurzony, wywoskowany, listwy wyczernione, deska mleczkiem obleciana, szybki wymyte - świeci sie jak złotko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkurzony, wyczyszczony , umyty, nawoskowany, wypolerowanybckgrdsrv.jpg:on:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano pojechałem szczupakiem do roboty później po warzywa a następnie pasek doczekał się mycia odkurzania przetarłem też deskę i cała resztę wewnątrz a no i jeszcze sylikonem w sprayu wszystkie uszczelki pociągnąłem tak samo zrobiłem z zamkami i klamkami i jest super:) Zabieg powtórzony z Audiczkę micha się cieszy:) :mlask:halo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomalowałem hak podkładem, wziąłem się za zaprawkę nadkola tylnego plus podkład, rozbierałem i czyściłem przednie tarcze wraz z malwoaniem na czerwono. Martwi mnie to że szybko się hamulec zapowietrza jak go nacisne. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowany do pełna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniona pokrywa zaworów a jutro tankowanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione tylne klocki na oryginały VW, wymieniona (wreszcie) ta jeb...a kostka od czujników zużycia klocków hamulcowych, przez którą samochód mnie za każdym razem witał rozkosznym napisem "Check brake pads". :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności