Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Zimowe kapcie załozyłem, ehhhh lipa bez alu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienilem oslone przegubu, wracajac od mechanika wstapilem do sklepu..nie bylo mnie 3 min a jak wyszedlem mialem wgniecione i porysowane drzwi pasazera...sprawca oczywiscie nie czekal na mnie:mad: wiec jutro wizyta u blacharza/lakiernika....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zrobiłem w końcu to http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=666858#post666858 i byłbym w pełni szczęśliwy, że wszystko hula jak trzeba gdyby nie...żona pociągnęła cały boczek od przedniego błotnika przez drzwi po tylny :mad: i też mnie czeka wizyta u blacharza...osh f...k!

Więc widzę, że podzieliłem los kolegi arekB5...łącze się w bólu...co za dzień?!

Pozdravwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja założyłem czytnik lini papilarnych :D

Samochód odpala się za pomocą palca ...

passat 5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
amochód odpala się za pomocą palca ...

 

WOW!? A to masz zamiast immo? Pod co to jest w ogóle podpięte? Tego jeszcze Passtuchu nie widziałem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

A ja założyłem czytnik lini papilarnych

trzeba było sobie to wstawić zamiast ESP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja założyłem czytnik lini papilarnych :D

Samochód odpala się za pomocą palca ...

Ktoś ci w nocy (albo tym gorzej - w dzień na parkingu) utnie sekatorem łapę i pasztet i tak odjedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś ci w nocy (albo tym gorzej - w dzień na parkingu) utnie sekatorem łapę i pasztet i tak odjedzie

 

Eehehe...po co od razu całą łapę...wystarczy jeden paluch :D

A czym się później będzie... ;)

Sorki za OT ale nie mogłem się powstrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eehehe...po co od razu całą łapę...wystarczy jeden paluch :D

A skąd wiesz który? Jak nie trafisz to wrócisz uciąć kolejny? :hyhy: To lepiej od razu komplet.

A co do tego czytnika to wydaje mi się, że wystarczy go wydłubać i zewrzeć kable - nie wiem w sumie jak to jest połączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie starczy zewrzeć kabli :) nie ma tak łatwo :D

odczyt linii papilarnych ŻYWEGO palca (czytnik bada temperaturę i puls) fakt, że zlodziej może o tym nie wiedzieć :(

Majcin za ESP raczej nie bo nie pasuje chyba z drugiej strony ;))

a jak dokladnie podlaczyłem wolalbym zostawić dla siebie..

Edytowane przez kamilb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś w swoim pasku piernołem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś w swoim pasku piernołem.

Jakież to stymulujące ,odprężające , pobudzające i odświeżające .... zwłaszcza wątek:D:D:D

 

A żeby nie było OT to ja dzisiaj w swoim wziąłem zakręt-krzyżówkę bokiem :eek: .......

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem akumlator na MOLL 80ah - taki sam jak był fabrycznie od początku,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w swoim zrobiłem Full Service przy przebiegu 224000km zgodny z książką serwisową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzatanie full serwis :D + wymiana oponek na zimowe + zimowy pł. do szybek + woskowanie = jutro wesele kuzyna :D hehe( na co to wszystko robic jak pogoda do duszy )

no a tak na poważnie narobilem sie dzisiaj. leteni oponki poszly do pokrowców i trza bylo zalożyc 14" stalowki blee jaki on brzydal na nich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po powrocie z poprawek po malowaniu (dziś tylko przepolerowanie drzwi) zmieniłem płyn w spryskach na zimowy i umyłem pasztecika z zewnątrz - na wnętrze brak czasu, ale za tydzień będzie zrobione. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniłem maty grzewcze w lusterkach bo już dawno była na nie pora. W zimowe dni będzie przydatne ich rozmrażanie. Trochę się nad tym natrudziłem ale się opłacało.

 

p1120082w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zamontowałem CB na stałe (nie wiem czy dobrze zrobiłem)

Sprawdziłem olej, oraz miałem zamiar zmienić filtr paliwa ale odechciało mi się (może jeszcze pociągnie:D)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamontowałem CB na stałe (nie wiem czy dobrze zrobiłem)

jak masz duzo kapuchy to bardzo wery good zrobiles :D zlodziej sie ucieszy, ja nawet nie zostawiam mikrofonu od CB w aucie. no a ogolnie pasio na weselichu prezentowałs ie bardzo ladnie :D pogoda dopisala i bylo super na cacy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec 21.10 przyprowadzilem passia przez 800km bez zajakniecia, jak dojechalem do pl wlalem mu do pelna na BP ON Ultimate (niech ma) oraz wykupilem dla niego parking strzezony, 22.10 pojechalem i zaplacilem za niego akcyze, zmienilem opony na zimowe, przeplukalem na myjce, 23.10 zalatwilem skarbowke, wymiony zostal lewy przegub, chcialem zarejestrowac ale niestety wredna urzedniczka powiedziala ze musze jednak przeglad rejestracyjny zrobic wiec pojechalem i dostal bez zajakniecia (facet sie dziwil ze przystanek wspawany ;)) ale juz nie zdazylem tego samego dnia zarejestrowac, a dzis juz zarejestrowany i ubezpieczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności