Skocz do zawartości
Ziewal

Przyciski w osłonie przeciwsłonecznej

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba też się zastanowię nad tematem za kilka miesięcy... Wtedy to ustrojstwo może się przydać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są moje :D

No gratuluję :) Napisz, jak już będzie podłączone, jak to się sprawuję :) I liczę na to, że opiszesz podłączenie, czy są tam jakieś różnice w kostkach, czy nie ;)

Pozdr.

P.S. Ile Ciebie wyniosły te osłony, jeśli mogę zapytać :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 70 $ a przywieźli mi je znajomi kumpla bo byli w odwiedzinach ale boję się że to nie tylko osłonki sa potzrebne do tego :/ bo na filmiku na tej stronie http://www.johnsoncontrols.de/publish/de/de/products/automotive_experience/Electronics/homelink_/homelink_microsites/Aktuelle_Fahrzeuge/Fahrzeuge_Volkswagen.html widac jak bab podchodzi do grilla z przodu i klika tam :/

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo na filmiku na tej stronie http://www.johnsoncontrols.de/publis...olkswagen.html widac jak bab podchodzi do grilla z przodu i klika tam :/

Coś mi ten link nie bangla :(

Masz ucięty link...

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pipa :mad: z osłonki wychodzi wtyczka z trzema kabelkami a u mie jest wtyk na dwa i do tego jeszcze inny i nie wiem co zrobić może to ustrojstwo śmiga na 12 voltów a lampka w osłonce na 5 i może dlatego ale to tylko moje gdybanie :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziewal, chyba najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z ASO VW i tam zapytanie, jak to dokładnie wygląda-może dysponują jakimś schematem itd...

Na niemieckim forum Passata nie ma żadnych informacji o tych osłonach :?: Pytam, bo ja niemieckiego ni w ząb :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sąsiadka zna perfekt niemiecki i jutro potłumaczy mi co pisze na stronie producenta

 

 

EDIT:

 

no dobra przyszedł sąsiad z flaszką :D i miernikiem i przedzwoniliśmy te trzy kabelki i na 100% dwa są do zasilania oświetlenia osłonki a ten trzeci na 90% to stałe zasilanie nie zależne od osłonki, jutro będziemy próbowac podłączyć to na krótko także relacja będzie co i jak :)

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobra przyszedł sąsiad z flaszką i miernikiem i przedzwoniliśmy te trzy kabelki i na 100% dwa są do zasilania oświetlenia osłonki a ten trzeci na 90% to stałe zasilanie nie zależne od osłonki, jutro będziemy próbowac podłączyć to na krótko także relacja będzie co i jak

Wojtek w związku z tą wtyczką z 3 kabelkami podejrzewam że minus jest wspólny zarówno do oświetlenia jak i do sterowania pilota , natomiast plus będzie oddzielny na oświetlenie i na sterowanie ale to trzeba sprawdzić. Co do tego ustrojstwa :) , to myślę że nie będzie nic skomplikowanego wystarczy zaprogramować odpowiednią częstotliwość, aby to zrobić myślę że wystarczy postępować tak jak w linku i powinno gadać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtek w związku z tą wtyczką z 3 kabelkami podejrzewam że minus jest wspólny zarówno do oświetlenia jak i do sterowania pilota , natomiast plus będzie oddzielny na oświetlenie i na sterowanie ale to trzeba sprawdzić. Co do tego ustrojstwa :) , to myślę że nie będzie nic skomplikowanego wystarczy zaprogramować odpowiednią częstotliwość, aby to zrobić myślę że wystarczy postępować tak jak w linku i powinno gadać :).

 

mam taką nadzieję :)

 

EDIT:

 

osłonki zamontowane i działaja to znaczy działa podświetlenie i zapala sie dioda w pilocie nie długo pojade do kumpla który ma brame i garaż na pilota i sprawdze czy działa.

 

Jeżeli chodzi o te trzy kabelki to są dwa plusowe i jeden masa z czego jeden plus idzie do oświetlenia nad osłonka a drugi własnie do pilota, jako że z podsufitki wychodziły mi dwa kabelki to połączyłem w osłonce dwa plusowe i wszystko smiga jak należy :D

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś potrzebował to tu jest przetłumaczone programowanie funkcji HomeLink

 

137614ad98bfbbc854.jpg

137614ad98bfc8f975.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeglądałem linki podane przez Krawcola bo też się napaliłem na osłonkę z pilotem w kolorze szarym ale nie ma póki co w usa nic pasującego do mojego auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś jeszcze chciał takie osłonki to inormuję iż nie da się w całości wyjąć tego urządzonka i zamontować w standardowej osłonce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może namiary na takie osłonki poza aso.

patrzyłem na ebay, ale nic konkretnego nie ma;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to rarytas więc ciężko to dorwać do mnie przyleciały z za oceanu ale jeszcze ich nie zaprogramowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to rarytas więc ciężko to dorwać do mnie przyleciały z za oceanu ale jeszcze ich nie zaprogramowałem

jak byś chciał się pozbyć to daj znać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie uda mi sie zaprogramować to dam znać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszkę czasu minęło, i jak udało się zaprogramować te osłonki?? chciałbym takie dla siebie zakupić ale nie wiem czy wszystko "bangla".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troszkę czasu minęło, i jak udało się zaprogramować te osłonki?? chciałbym takie dla siebie zakupić ale nie wiem czy wszystko "bangla".

 

raczej nie zaprogramujesz bo w europie inna częstotliwość i kod jest, no chyba że kupisz taką osłonkę od europejczyka to wtedy tak

my z ziewalem wsadziliśmy do osłonki oryginalne piloty do naszych bram garażowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bangla inne kodowanie USA europa i niestety :( ja rozebrałem swojego pilota wywaliłem bebechy włożyłem bebechy pilota od bramy złożyłem i w sumie mam jak oryginał :D

 

---------- Post added at 22:03 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

 

hehe widze że solenizant mnie ubiegł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności